Євробачення
Версія для друку


Водянова створила петицію, щоби Порошенко пустив Самойлову на "Євробачення"

28.03.2017, 10:25
Tablo ID

Російська супермодель Наталія Водянова не на жарт переймається темою заборони співачці Юлії Самойловій з’являтися на території України, а відповідно і брати участь у цьогорічному "Євробаченні" в Києві.

Спочатку модель написала кілька постів обурення на сторінках у соцмережі, а 27-го березня створила петицію на ім’я президента Петра Порошенка, у якій просить змінити рішення щодо Самойлової.

Наразі петиція, адресована також Європейській мовній спілці, Путіну та організаторам "Євробачення", на сайті "Change.org" не завантажується. Але за даними деяких ЗМІ, її підписало вже понад 50 тисяч осіб.

"Для мене росіяни та українці - це один народ. І мені дуже боляче від того, що відбувається між Україною і Росією. Якби ми всі - громадяни України і Росії - згуртувалися тут, де у нас є голос, і де ми - сила, і добилися того, щоб Юля поїхала на конкурс, то ми б показали, що ми - не хочемо цієї ворожнечі! Що ми сумуємо за тим часом, коли ми спокійно їздили один до одного в гості. Що керівництва країн, телеканалів, музичних конкурсів повинні прислухатися до думки людей. А Юля повинна співати", - написала Водянова.

 Водянова вирішила спробувати вплинути на ситуацію навколо своєї співвітчизниці

Нагадаємо, 22-го березня СБУ оголосила рішення, за яким Самойловій заборонено в'їзд на територію України протягом 3-х років

Європейська мовна спілка пропонувала Росії зробити трансляцію виступу Юлі, але "Первый канал" відмовився від пропозиції

Сама Юлія заявила, що їй смішно спостерігати за тим, що відбувається навколо неї.

Фото з InstagramПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами