Огнєвіч мала інше ім'я і співала "Красную кошку"

Виявляється, українська учасниця "Євробачення-2013" Злата Огнєвіч, як і більшість зірок, дещо приховує. Давній знайомий співачки, який 5 років тому працював з нею, розповів кілька цікавих фактів з минулого дівчини.

Зі слів композитора Якова Зоріна, справжнє ім'я Злати - Інна Бордюг і до того, як стати зіркою, вона підробляла на студії звукозапису.

Про те, якою Огнєвіч була 5 років тому, Зорін розповів "Комсомольській правді в Україні".

"Коли ми познайомилися, вона ще не була Златою. Її звали Інна Бордюг. У 2008-му році нас познайомив керівник Державного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України Дмитро Антонюк, у якого, до речі, починала свою кар'єру і Тіна Кароль", - розпочав свою розповідь Яків.

Справжнє ім'я Злати Огнєвіч - Інна Бордюг

Тоді Зорін збирався записати диск, однойменний з проектом "Красная кошка". Для цього йому потрібна була хороша вокалістка.

"Всіх, кого б я не пропонував, Дмитро Антонюк критикував за те, що не потрапляли в ноти, співали недостатньо сучасно, що не доносили сенс віршів, працювали без належної драматургії... Загалом, не вкладали душу. А от з Інною все склалося", - згадав Зорін.

"У той весняний день у неї якраз була репетиція, і вона прийшла в кабінет до керівника ансамблю. Їй дали демоверсії пісень, після чого домовилися зустрітися в черговий мій приїзд до столиці", - додав композитор.

 

За три тижні Зорін зустрівся зі Златою та попросив її заспівати щось з його пісень.

"Коли вона заспівала, у мене буквально мурашки побігли - настільки проникливо і красиво звучав тембр її голосу. Вона народилася на півночі (в Мурманську), а потім жила в Криму. Мабуть, кардинальна зміна місця проживання наклала своєрідний відбиток і на манеру виконання", - зазначив Зорін.

Тоді для диску "Красная кошка" Інна записала три пісні. За словами композитора, з дівчиною дуже легко було працювати. Але грошей за це співачка отримувала небагато.

 Першими записами Інни були пісні для "Красной кошки"

"У той час Інна жила скромно. Утрьох з однокурсницями вони знімали квартиру в Києві, де вчилася. У паузах під час запису в студії вона вираховувала свою частку в комунальних платежах. Що стосується гонорару, незважаючи на те що диск спонсорував банк, бюджет був невеликим. І частка Інни була явно непорівнянна з її талантом", - повідомив Зорін.

Як відомо, ім'я Злати Огнєвіч у вітчизняному шоубізнесі з'явилося у 2010-му році. Тоді дівчина брала участь у національному відборі на "Євробачення".

І ось через три роки Златі нарешті вдалося стати учасницею євроконкурсу, урочисте відкриття якого відбулося у неділю 12-го травня в Мальме.

 

На червону доріжку Огнєвіч вийшла в чорній сукні, у якій вже була на церемонії "VIVA! Найкрасивіші-2012". Компанію дівчині склав чоловік-велетень на ім'я Ігор Вовковинський.

Нагадаємо, 14-го тарвня у вівторок відбудеться перший півфінал "Євробачення-2013". Злата Огнєвіч виступить під номером 7.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО З ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ "ЄВРОБАЧЕННЯ-2013":

Відео з YouTube, Фото з Facebook Огнєвіч та зі сторінки "Євробачення" у ВКонтакте Посилання по темі
Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте