На "Євробаченні" назріває скандал через голосування у Криму

Через політичну ситуацію між Україною і Росією можуть виникнути проблеми на міжнародному конкурсі "Євробачення". Адже у телефонному голосуванні візьме участь Крим, який після так званого "референдуму" перейшов до Росії.

Численні сторонні спостерігачі з Європи вже зараз виступають проти того, щоб голоси жителів Криму зараховувалися, як голоси росіян, пише "Heat.ru".

Проблемою голосування в Криму вже активно зацікавилися у Швеції, звідки родом головний супервайзер конкурсу - Ола Санд. Санд назвав ситуацію в Криму "реаліями поза контролем", але зазначив, що жителі цього регіону не повинні бути ізольовані від голосування через політичні події.

 Через відділення Криму від України можуть виникнути проблеми під час голосування на "Євробаченні-2014"

Більш різко щодо цього висловилася переможниця "Євробачення-2012" шведська співачка Loreen. Вона заявила, що було б не правильним зараховувати голоси мешканців кримського півострова, як голоси Росіян.

"Крим слід розглядати як частину України, яка присвоєна незаконно, тому було б неправильно вважати голоси звідти російськими", - переконана Лорін

Тим часом, в Росії проблеми в цьому не бачать і вважають, що "кримські голоси" вважаються голосами Росії.

У цій складній ситуації представники "Євробачення" зайняли обережну позицію, списавши історію з голосаміи Криму на "технічну проблему".

"Ми знаємо, що в Криму досі використовуються телефони з українським кодом. Якщо ці коди будуть існувати і в травні, то голоси від мешканців Криму будуть автоматично записані, як українські. Але якщо Росія вирішить цю проблему і переведе всі телефони на російську мережу - то голоси будуть російськими. Однак те, що ми це зробимо, не вважатиме, що ми підтримуємо політику Росії щодо Криму", - заявив Ола Санд. 

Ілюстрація з сайту "Urban.ro"Коментарі
 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами
 
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте