Як набити своє перше татуювання. І друге
Існують правила підготовки до татуювання. Які ти не можеш виконати, якщо вирішуєш зробити татуювання спонтанно, але загалом добре було б, наприклад, за тиждень почати зволожувати шкіру в тому місці, де планується малюнок, уникати лазерних процедур, а також за можливості не вживати напередодні алкоголь, каву та енергетики. Що ж, тут я впоралась десь на 4 бали з 5.
Ми приміряємо татуювання, стираємо, приміряємо наново, зменшуємо розмір.
"А буває так, що людина передумує прямо в процесі?" – питаю я, згадуючи голки, з якими працювала годину тому. В практиці Ірини такого ще не бувало. Що ж, не хочеться стати першою.
"А буває так, що людина хоче щось змінити в ескізі прямо в процесі?" – питаю я, дивлячись на свої кривенькі сердечка. Ірина каже, що таке буває і це нормально.
"Зазвичай, це якось прикольно виходить, а не дратує. Не так як на ескізі, більш індивідуально. Це творчий процес", – ділиться вона. – "Люди різні. Хтось може прийти спонтанно, бо вирішив. В когось дистанція між тату може бути 10 років. Найстаршій моїй клієнтці – 60 років, вона все життя мріяла про татуювання, але чоловік був проти, аж ось чоловік помер, і вона зробила собі татуювання – колосок на руці".
"А буває так, що людина щось набила, пожила з цим трохи і приходить зводити тату?" – питаю я, бо згідно зі статистикою, 23% людей шкодують про свої татуювання.
Відповіді на це питання Ірина не знає, бо виведенням татуювань займається інша людина, тож якщо тату приходять зводити, майстри про це навіть не здогадуються.
Я дивлюсь на підготовлене стерилізоване місце, за яким відбуватиметься процес.
Інколи зібрати робоче місце і все стерилізувати займає більше часу, ніж саме нанесення татуювання, яке займає кілька хвилин. Великі ж татуювання можуть розтягнутись і на 10 сеансів, тобто 10 повноцінних робочих днів майстра.
Знеболювальне тут також не рекомендується. Від нього шкіра дубіє, і гірше входить пігмент.
"Ви хочете лише контур, чи заповнювати кольором?" – питає Ірина.
"Давайте вирішимо в процесі", – невпевнено відповідаю я, підсвідомо вже знаючи відповідь.
Щодо фарби, то є нюанси. Наприклад, вона точно гіпоалергенна, тобто навіть такі алергики як я можуть набивати татуювання, проте колір на тілі може відрізнятись від кольору на шкірі, в залежності від пігменту шкіри.
Спойлер, але те, що спочатку виглядало як намальоване гелевою ручкою, вже за декілька годин стало звичайними кольорами.
Про що точно треба сказати, так це біль. Чесно кажучи, я очікувала більшого. Спочатку було десь 3,5 з 10. Потім, коли наводили контур вже по вже травмованій шкірі, тверда четвірка.
Це точно менш боляче, ніж стоматолог, який чистить тобі канали без наркоза. І десь приблизно так само боляче, як дряпає кіт.
Я жодного разу не крикнула, чим розчарувала фотографа.
Треба бути готовим, що в процесі може виділятись кров і сукровиця. Тому якщо людина боїться виду крові – краще дивитись кудись в бік, в телефон, відволікати свою увагу різними способами.
Мій процес зайняв до 5 хв. Після нанесення тату закривають спеціальною заживлюючою плівкою, яку треба носити 3-5 днів, або поки не відпаде. Потім ще 2 тижні татуювання треба зволожувати. Офіційно процес заживлення завершується через 28 днів, за цей час зі шкірою відбуваються всі регенеративні процеси.
З кольоровим (та і будь-яким) татуюванням не рекомендують засмагати, відвідувати водойми, бані, сауни та солярії. Нічого з цього я і так не планувала робити в найближчому майбутньому.
Я дивлюсь на свої сердечка і думаю: а правду кажуть, що на це швидко підсідаєш. Де перше татуювання, там і друге. Що ж, побачимо, як швидко з’явиться третє. Можливо, через 10 років, можливо, ніколи, а, можливо, у найближчому майбутньому.
VEAN tattoo можна знайти не лише майже в
кожному куточки України, але й в Литві, Німеччині, Чехії, Польщі, Латвії, Нідерландах, Англії, Іспанії, Болгарії та Угорщині. Тож де б ви не були –
завжди є можливість зробити патріотичне і не тільки тату.