Вихідні проведіть на свіжомі повітрі. Увага - повня

22-23 грудня 2007
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

22 грудня 2007, Субота

(+) Місяць у Королівському градусі з 13:03 до 14:38. Цей період гарний для будь-яких починань, за винятком обмежень, що накладаються ретроградним Марсом.

(-) Місяць у Руйнівному градусі з 19:25 до 21:00. Не плануйте на цей час початку важливих заходів, зустрічей і дорогих покупок, справи, розпочаті в цей час, можуть бути пов‘язані з труднощами.

13-й місячний день.

Символ - колесо, кільце.

У цю місячну добу йдуть процеси омолодження організму. Тому дуже добре зайнятися собою: відвідати сауну, використовувати всілякі косметичні засоби, вживати більше корисних продуктів - вони засвояться чудово. Енергія, кров, корисні речовини - все прекрасно циркулює в організмі.

Період гарний для контактів у групі, навчання, нагромадження інформації. Не можна вести пасивний спосіб життя, дайте собі фізичне навантаження. Сприятливо в цей день випекти вдома хліб.

Сни. Ви можете побачити труднощі та проблеми, які вас дійсно переслідують у житті, але постати вони можуть у символічній формі. У будь-якому випадку спробуйте їх зрозуміти: сни правдиві та відбивають проблеми, які потрібно вирішити.

З 13:51 14-й місячний день.

Символ - труба.

Не пропустіть цей день: він вдалий для початку будь-якої важливої справи. Справи, розпочаті в цю добу, як правило, завершуються вдало. Наступного такого шансу доведеться чекати цілий місяць.

Корисна будь-яка фізична робота. Небажано навантажувати зір. Якщо навалиться туга, дайте собі гарне фізичне навантаження.

Сни. У цю ніч можна побачити віщий сон, тому, прокинувшись, не кваптеся підхоплюватися з ліжка. Згадайте і проаналізуйте його.

Місяць у знаку Близнюків. Знак Повітря, якість дня - світла та приємна. Прогноз погоди часто не збувається, у ці дні часто змінюється погода.

Дні дуже мінливі у всіх відносинах. По кілька разів на день можуть змінюватися плани, настрій. Може відчуватися хаос у справах. Будьте в ці дні філософом і прийміть все як є.

Якщо хочете завести нових знайомих - не сидіть вдома. Багато людей стають контактними як ніколи. Добре ці дні провести на свіжому повітрі, побути на природі.

7-й сонячний день.

У цей день сприятливо саджати дерева, відновлювати, але не руйнувати, не рвати квітів і листя. Найкращий час для любові, зачаття, творчих починань. Можна випити трохи вина.

День корисний для домашніх справ. Добре починати будівництво будинку. Не рекомендується робити великі покупки. Будьте доброзичливі, проявляйте тільки позитивні емоції.

Камінь дня - сердолік (зміцнює тіло, дає силу, сприяє багатству і величі).

23 грудня 2007, Неділя

14-й місячний день триває до 14:47 і характеристики дня зберігаються (див. Субота).

З 14:47 15-й місячний день - критичний.

Символи - змія, шакал.

Період повні, критичний день, час спокус. Самоконтроль у цей день надзвичайно ослаблений, а інстинкти вирують. Під їхнім впливом можна зробити будь-які дурості. Не можна піддаватися навіюванню, бути ледачим. Необхідно приборкувати свої пристрасті і зміцнювати самодисципліну.

Мінздрав попереджає - надмірне вживання алкоголю особливо небезпечне саме в цей період.

Найкраще в цей день посидіти на дієті. Бажано їсти калину - для поліпшення пам'яті та приборкування інстинктів.

Сни. Сон, який наснився на п'ятнадцятий місячний день, - віщий (на місяць). Ви можете побачити в символічному вигляді відображення проблеми, яку вам треба вирішити.

Місяць як і раніше, в знаку Близнюків, і характеристики дян суботи зберігаються.

8-й сонячний день.

День одкровення й очищення. Не починайте подорожей, судових процесів і не проводьте операцій з нерухомістю.

Камінь дня - лазурит (сприяє авантюрним починанням, дає світ, радість, щастя в любові).

Місячний гороскоп на п'ятницю 21 грудня  2007 читайте тутНовини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами