На вікенді посидьте на дієті, очистіть організм

2-3 лютого 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

Меркурій з 28 січня по 19 лютого проходить свій ретроградний шлях і всі справи, пов'язані з комерцією, інформацією, оформленням документів, купівлею-продажем, а також рекламою, можуть гальмуватися в часі і не принести очікуваних результатів.

2 лютого 2008, Субота

(+) Юпітер у Королівському градусі. Вдалий час для починань у сфері соціальної реалізації, з урахуванням обмежень ретроградного Меркурія.

25-й місячний день.

Символ - черепаха.

Ця місячна доба дасть можливість пізнати мудрість земного життя за рахунок роботи зі своєю підсвідомістю. У цей день ви особливо добре чуєте свій внутрішній голос.

Навряд чи ви почуєте голос світлих сил, загрузнувши у розбірках з навколишніми. Якщо ви хочете, щоб цей день пройшов для вас успішно - будьте мудрі й неквапливі.

Бізнес: Гарний день для будівництва. Не рекомендуються активні дії та поспіх. Краще зайнятися самовдосконаленням або справами будинку, родини.

Краща практика в цей день - очищення, у тому числі свого організму. Якщо є можливість - посидьте на дієті. Найкраща їжа в цей день - сир.

Сни. Несприятливий сон свідчить про те, що ви не цілком виконуєте свою місію в цьому житті. Сон після опівночі може виявитися віщим, і на нього варто звернути особливу увагу.

Камінь дня: тигрове око, соколине око, котяче око, геліотроп.

Місяць у знаку Стрільця. Знак Вогню, дні Тепла, якість дня сухе і тепле. Ці дні часто підштовхують до необдуманих вчинків і авантюр.

Хочеться виявити шляхетність, відправитися на пікнік за місто, повчити когось жити. Добре проходять лекції, легко сприймається навчальний матеріал.

Обмежте уживання важкої і жирної їжі. Небажано в ці дні лікувати хвороби крові, чистити печінка.

Дозволяється лікування легень, виконання дихальних вправ. Корисні масажі для розслаблення.

19-й сонячний день.

День має відношення до природи і сил природи. Він присвячений будинку, родині, молитвам за інших. Ні в якому разі не слід будувати довгострокових планів, давати клятви, обіцянки.

Пробачте образи близьким, проведіть день у колі родини. Добре бути поблизу гір або просто на піднесених місцях.

Камені дня - зеленувато-коричнева яшма (охороняє від хвороб), хризопраз (оберігає, захищає, гарний для нової справи, планів, проектів).

3 лютого 2008, Неділя

(!) Місяць без курсу з 0:21 - 11:50. Якщо в цей час будете за кермом автомобіля - будьте уважні й зібрані. Не призначайте на цей період важливих зустрічей, заходів і початку нових справ.

26-й місячний день.

Символ - жаба.

У цей день удача посміхнеться людям, що вміють виявляти мудрість і лаконічно викладати свої думки. Будьте обережні з підлесниками. Уважно стежте за своїми речами -висока імовірність крадіжок.

У бізнесі краще відмовитися від активної діяльності. Не слід починати нових справ - вони загрузнуть у болоті ілюзій, рутини і принесуть тільки втрати і збитки. Гарний день для подачі апеляції, пошуку захисту.

Обмежте сексуальну активність, краще сходіть в сауну або на масаж, скиньте зайву вагу і негативну енергію. Мінздрав сьогодні попереджає - не тільки алкоголь, але й паління небезпечні для здоров'я.

Головна їжа цього дня - риба, зелень, картопля.

Сни. Якщо ви уві сні процвітаючі, всесильні та задоволені - настав час спуститися з небес на землю і тверезо оцінити себе. Якщо - убогі й нещасливі, треба терміново підвищувати самооцінку, вчитися любити й поважати себе.

Камінь дня: жовтий нефрит, жадеїт, хризопраз.

Місяць у знаку Стрільця. Знак Вогню, дні Тепла, якість дня суха та тепла. Ці дні часто підштовхують до необдуманих вчинків і авантюр.

Хочеться виявити шляхетність, відправитися на пікнік за місто, повчити когось жити. Добре проходять лекції, легко сприймається навчальний матеріал.

Обмежте вживання важкої і жирної їжі. Небажано в ці дні лікувати хвороби крові, чистити печінку.

Дозволяється лікування легень, виконання дихальних вправ. Корисні масажі для розслаблення.

Місяць переходить у 11:51 у знак Козерога. Знак Землі, якість дня сухо-прохолодна, реалістична. Ви працездатні, серйозні і відповідальні. Емоції відходять на задній план. Енергія цих днів стимулює серйозну діяльність і закінчується великими успіхами.

Ці дні гарні й для будь-якої форми догляду за шкірою. Сприятливий період для епіляції при Місяці, що йде на спад, із січня по липень.

Для манікюру і педикюру теж використовуйте Місяць у Козерозі. Нігті, доглянуті в цей період, стають більш твердими та стійкими до будь-яких впливів.

Краще відкладіть візит до стоматолога і мануального терапевта.

Рекомендуються процедури, пов'язані зі шлунком і діафрагмою, дихальні практики.

20-й сонячний день.

Це один із найактивніших днів, день перемоги над страхами, вирішення усіх суперечностей. У цей день треба на щось зважитися і йти до кінця. Добре розрахуватися з боргами. У цей день особливо щастить сміливим і рішучим. Чоловікам необхідно подбати про своїх жінок.

Камені дня - бірюза (дає хоробрість, стійкість, розум, мудрість і допомогу вищих духовних сил), червоно-бурий сардер (камінь воїнів).

Місячний гороскоп на п'ятницю 1-ше лютого 2008 читайте тутIDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами