На вихідніх займіться спортом, сходіть до лазні

8-9 березня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

8 березня 2008, Субота

2-й місячний день.

Символ - ріг достатку.

Камінь дня: жадеїт, халцедон, агат.

24-й сонячний день - критичний.

Камінь дня - яшма вишневого кольору.

(!) Місяць без курсу з 0:00 - 16:21.

Один із найскладніших сонячних днів: перевірка віри та совісті на справі. У планах можливий хаос. Не піддавайтеся на провокації - брутальність, неправда і хамство. Добре виявити милосердя, але не жалість.

Перевірка імунітету: буде притягатися негатив - хвороби, шкідливі комахи. Чим чистішими ви будете, тим вам буде легше. Можете почати курс профілактичного лікування або очищення від шлаків.

Місячний місяць починається, і ми починаємо накопичувати сили. У цей день сприятлива дієта. Процесу очищення допомагають російська лазня, сауна, фізичні навантаження у тренажерному залі, заняття фітнесом і т.п.

Добре починати у цей день цикл фізичних вправ або приступити до освоєння нових знань.

Зберігайте позитивний настрій протягом усього дня, виявіть у цей день щедрість. Зробіть кому-небудь подарунок, надайте благодійну допомогу.

Починати нові серйозні справи, як і раніше, не варто, продовжуйте будувати розрахунки, обмірковувати свої плани і накопичувати сили для їхнього здійснення.

Можна дати гроші у борг, у кредит. Протягом дня за кермом автомобіля - будьте уважні та зібрані. Не призначайте на цей період важливих зустрічей, заходів і початку нових справ.

До 16:30 відкладіть візит у перукарню у ці дні, ви можете розчаруватися.

Для попередження головного болю ввечері бажано пити більше мінеральної води і поменше кави, шоколаду і солодкого. Небажані також надлишкові навантаження на зір (телевізор, комп'ютер, читання)

Сни у цю місячну добу, як правило, несерйозні, вірити їм не треба. Якщо уві сні ви не можете перебороти якусь перешкоду, то наяву її легко здолаєте.

9 березня 2008, Неділя

3-й місячний день.

Символ - барс або леопард.

Камінь дня: джаспіліт, рубін, пірит, авантюрин.

25-й сонячний день.

Камінь дня - рожево-бузковий аметист (дає мир та рівновагу, чистоту, праведність).

Місяць в Овні.

День пов'язаний зі світопорядком, чеснотами, справедливістю. Сприятливо у цей день надавати благодійної допомоги. Утримайтеся від авантюр, нових справ, далеких подорожей.

Приділіть увагу родині та дітям, роботі вдома. День гармонізації стосунків з оточуючими. Згадайте про свої подружні обов'язки.

З цього дня на небі з'являється місячний серп. Це період активності та дії. Пасивність у цей день несприятлива. Внутрішньої енергії організму в цей день досить, і вам вистачить сил на початок нових справ.

Місяць сприяє вашій нетерплячості, впертості, у кращому випадку наполегливості. Ви можете відчувати бажання зробити все відразу і просто зараз.

Для попередження головного болю у ці дні бажано пити більше мінеральної води і поменше кави, шоколаду і солодкого.

Небажані також надлишкові навантаження на зір (телевізор, комп'ютер, читання).

Бажано в цей день дати собі інтенсивне фізичне навантаження, сходити у сауну, тренажерний зал.

Сни у цей день можуть стати своєрідною перевіркою ваших сил. Якщо уві сні ви раптом спасували, можете, прокинувшись, програти сон заново у своїй уяві, так, щоб у нього була бажана для вас кінцівка.

Місячний гороскоп на п'ятницю 7 березня 2008 року читайте тут.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами