У п'ятницю сходіть у салон, зробіть зачіску

21 березня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

21 березня 2008, П'ятниця

Повня - складний у психологічному плані період, точна фаза в 20:40.

14-й місячний день.

Символ - труба.

Камінь дня: гіацинт.

1-й сонячний день.

Камінь дня - гранат - джерело прихованої енергії (приносить щастя тільки активним людям, які  думають про інших більше ніж про себе).

(-) Юпітер у Руйнівному градусі з 0:00 до 24:00. Справа, розпочата в цей період, може бути пов‘язана з труднощами.

(-) Місяць у Руйнівному градусі з 17:45 до 19:39. Справа, розпочата в цей період, може бути пов‘язана з труднощами. Стежте за якістю їжі в цей період.

(!) Місяць без курсу з 0:00 - 17:43. Якщо в цей час будете за кермом автомобіля - будьте уважні та зібрані. Не призначайте на цей період важливих зустрічей, заходів і початку нових справ.

Місяць у Діві.

Дуже активний день. Виявляйте творчість й ініціативу. Ранок і день добре присвятити роботі, а вечір веселому відпочинку.

Дні порядку, планування, розрахунку, розробки стратегії. Логічно обґрунтована ціль виправдовує засоби.

У ці дні добре працюється, зустрічі відбуваються вчасно. Однак справа, розпочата в цей день, може бути пов‘язана з труднощами. Протягом робочого дня будьте уважні та зібрані за кермом автомобіля. Увечері стежте за якістю їжі.

Корисна будь-яка фізична робота. Небажано навантажувати зір. Якщо навалиться туга, дайте собі гарне фізичне навантаження.

Волосся, підстрижене у дні Діви, особливо на зростаючому Місяці або в повню, довше зберігає форму і красу. Ці дні добре підходять для хімічної завивки. Сприятливе відвідування перукарні, косметичного салону, сауни. Вдягайтеся у новий одяг світлих і яскравих тонів.

У ці дні потрібно бути уважним до питань дотримання дієти, відмовтеся від важкої і жирної їжі. Цей час дуже підходить для косметичних процедур і підготовки до пластичних операцій.

Сни. У цю ніч можна побачити віщий сон, тому, прокинувшись, не кваптеся підхоплюватися з ліжка. Згадайте і проаналізуйте його.

Місячний гороскоп на четвер 20 березня 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами