На вихідних не перевантажуйте зір, попийте мінеральну воду

5-6 квітня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

5 квітня 2008, Субота

29-й день місяця.

Символи - гідра, спрут.

Камінь дня: чорні перли, обсидіан, білий опал, лабрадор, кольорова яшма.

Місяць в Овні.

16-й день сонця.

Камінь дня - сапфір (зміцнює дух, але допомагає тільки сильним, камінь учителів).

Це критичний день, коли накопиченої раніше енергії у вас залишилося мало. З ранку дайте собі установку думати про щось гарне.

У плані ділової активності цей період найкращий для поточної роботи й завершення справ, підведення підсумків, сприятливо повертати борги, відзвітувати перед податковою інспекцією.

Справа, розпочата в цей день, може принести негативний результат. Утримайтеся від укладання великих угод і дорогих покупок.

Цей день пов'язаний із з'ясуванням стосунків між людьми. Необхідно підтримувати гармонію й рівновагу.

День порядку, гарного прибирання, чищення - спочатку навколо себе, а потім у собі. Харчування в цей день бажано дієтичне, обов'язково включіть у раціон пироги й млинці. Буде зовсім добре, якщо вони будуть випечені у вас вдома.

Для попередження головного болю в ці дні бажано пити більше мінеральної води й поменше кави, шоколаду й солодкого. Небажані також надлишкові навантаження на зір (телевізор, комп'ютер, читання).

Сексуальна активність у цей період не принесе радості, якщо у вас взагалі вистачить на неї сил і бажання наприкінці місячного місяця.

У цей день Мінздрав особливо вас попереджає про шкоду надмірного вживання алкоголю й нікотину. Перед сном корисно прийняти ванну з морською сіллю.

Сни в цей день оманні.

6 квітня 2008, Неділя

1-й день місяця.

Символ - світильник.

Камінь дня: діамант, гірський кришталь.

Місяць в Овні.

17-й день сонця.

Камінь дня - лал, яскраво-червоний прозорий камінь (шпінель). На високому рівні камінь-захисник.

(-) Місяць у Руйнівному градусі з 15:27 до 17:03. Справа, почата в цей період, може бути пов‘язана із труднощами. Стежте за якістю їжі в цей період.

(!) Місяць без курсу з 18:02 - 24:00. Якщо в цей час будете за кермом автомобіля - будьте уважні й зібрані. Не призначайте на цей період важливих зустрічей, заходів і початку нових справ. Не засиджуйтеся в казино й нічних клубах - Фортуна в цей час спить.

Відкиньте суєту, радійте життю, даруйте людям радість. Процес, що відбувається в цю добу, - очищення. Плани цього дня збуваються, якщо помисли чисті і якщо ви їх у деталях продумаєте і як можна яскравіше собі представите.

Місяць, проходячи по Овнові, сприяє вашій нетерплячості, упертості, у найкращому разі наполегливості. Ви можете відчувати бажання зробити все відразу й прямо зараз.

У плані бізнесу - цей період ідеальний для планування справ. З початком важливих проектів, великих угод і дорогих покупок поки почекайте. Сприятливо починати навчання.

Їжа, як і в попередній день, бажана дієтична. Для тих, хто вміє це робити, корисно поголодувати. Для попередження головного болю в ці дні бажано пити більше мінеральної води й поменше кави, шоколаду й солодкого.

Небажані також надлишкові навантаження на зір (телевізор, комп'ютер, читання). Важливо зробити обмивання всього тіла: душ, сауна, басейн. Обмежте сексуальну активність. Не забувайте про попередження Мінздраву про шкоду алкоголю й паління.

Сни. Якщо сниться щось гарне - це на радість, якщо погане - легко відпустіть його від себе.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами