У четвер відкладіть важливі справи. Будьте милосердними

17 квітня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

17 квітня 2008, Четвер

11-й день місяця.

Символ - вогненний меч.

Камінь дня: вогненний опал, сердолік, гематит.

З 16:58 12-й день місяця.

Символ - чаша, серце.

Камінь дня: лазурит, перламутр, рожеві перли.

Місяць у Діві.

28-й день сонця.

Камінь дня - лабрадор (дає захист).

(!) Місяць без курсу з 8:59 - 24:00. Якщо в цей час будете за кермом автомобіля - будьте уважні й зібрані. Не призначайте на цей період важливих зустрічей, заходів і початку нових справ. Не засиджуйтеся в казино й нічних клубах - Фортуна в цей час спить.

Один із найбільш критичних сонячних днів. Відмовтеся від всіх важливих справ, якщо можливо, не проводьте операції. У цей день добре завершувати раніше початі справи.

До 16:58 триває 11-й місячний день. Найбільш енергетично потужний день. Усе, що ви вживаєте в цей день, треба робити усвідомлено.

Обов'язкова умова - довести почату справу до логічного результату. Не плануйте на цей день інтенсивні інтелектуальні або фізичні навантаження.

Після 16:58 починається 12-й місячний день. Енергетика дня розташовує робити добро ближнім. У цей день необхідно проявляти милосердя й жаль.

Добре дарувати подарунки, займатися добродійністю, виконувати прохання, проявляти жаль до того, кому це потрібно, можна й самому звернутися із проханням. Не можна сваритися - помиритися потім буде надзвичайно важко.

Намагайтеся вживати поменше грубої їжі, пийте більше рідини. Рекомендуються соки.

У ці дні потрібно бути уважним до питань дотримання дієти, відмовтеся від важкої й жирної їжі. Це час дуже підходить для косметичних процедур і підготовки до пластичних операцій.

Волосся, підстрижене у дні Діви, особУ четвер ливо на зростаючому Місяці або в повню, довше зберігає форму й красу. Вони добре підходять для хімічної завивки.

Сни. У цю місячну добу сняться віщі сни, їм можна довіряти. Усе, що ви побачите в сні, продиктовано світлими й доброзичливими до вас силами.

Місячний гороскоп на середу 16 квітня 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами