На вихідних побудьте у колі родини

14-15 червня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

З 1 по 19 червня Меркурій пройде у ретроградному русі.

Всі справи, розпочаті у цей період, як правило, гальмуються. Ви ніби потрапляєте до своєрідного "автомобільного затору".

Рекомендації цього періоду: ретельно перевіряйте документи, що ви їх підписуєте, враховуйте можливі затримки доставки товарів, реалізації проектів, надання послуг, а також збої у системах зв'язку.

14 червня 2008, Субота

11-й день місяця.

Символ - вогненний меч.

Камінь дня: вогненний опал, сердолік, гематит.

12-й день місяця.

Символ - чаша, серце.

Камінь дня: лазурит, перламутр, рожеві перли.

Місяць у Скорпіоні.

26-й день сонця.

Камінь дня - білий агат або халцедон (дає мир, благополуччя і впевненість).

Протягом усього робочого дня зберігаються рекомендації попереднього місячного дня, а з 17:24 починається 12-й день Місяця, енергетика якого розташовує робити добро ближнім.

У цей день необхідно виявляти милосердя і жаль. Добре дарувати подарунки, роздавати милостиню, займатися добродійністю, виконувати прохання, виявляти жаль до того, кому воно потрібно, можна і самому звернутися з проханням.

Сприятливо укладати шлюб, що буде триматися на вищій любові. Не можна сваритися - помиритися потім буде надзвичайно важко.

Місяць переходить у Скорпіон і знаходиться там найближчі два дні. Підвищується чутливість, є імовірність екстремальних ситуацій. Може відчуватися емоційна та фізична напруженість, ревнощі. Постарайтеся контролювати свої емоції.

У ці дні краще не перевантажувати сексуальну сферу, вони є кращими для статевої помірності. Не рекомендується вживати гостру і важку їжу, їжте більше свіжих овочів та фруктів і по можливості відмовтеся від сидячої роботи.

Добре робити фізичні вправи, займатися очищенням організму. Чоловіки обов'язково повинні зробити подарунок жінці. Місяць у Скорпіоні несприятливий для будь-якого виду хірургічного втручання.

Сни. У цю місячну добу сняться віщі сни, їм можна довіряти. Усе, що ви побачите уві сні, продиктовано світлими і доброзичливими до вас силами.

15 червня 2008, Неділя

12-й день місяця.

Символ - чаша, серце.

Камінь дня: лазурит, перламутр, рожеві перли.

13-й день місяця.

Символ - колесо, кільце.

Камінь дня: шляхетний опал.

Місяць у Скорпіоні.

27-й день сонця.

Камінь дня - лазурит (дає мир, радість, щастя).

До 18:34 продовжуйте зберігати гармонію та щиросердечну рівновагу, накопичені у 12-у місячну добу. Потім настає 13-й день Місяця. У цю місячну добу йдуть процеси омолодження організму.

Тому дуже добре зайнятися собою: відвідати сауну, використовувати всілякі косметичні засоби, вживати побільше корисних продуктів - вони засвояться чудово.

Енергія, кров, живильні речовини - усі прекрасно циркулює в організмі. Не можна вести пасивний спосіб життя навіть у вихідний день: дайте собі фізичне навантаження. Сприятливо у цей день випекти вдома хліб.

Двері будинку повинні бути відчинені для гостей, сприятливо проявити щедрість. Гарний знак сьогодні побачити веселку.

Період гарний для контактів у групі, навчання, нагромадження інформації. Краще не рватися вперед, а добре обміркувати й завершити раніше розпочате.

Сни. Ви можете побачити труднощі та проблеми, що вас переслідують у житті, але постати вони можуть у символічній формі. У будь-якому випадку спробуйте їх зрозуміти: сни правдиві та відбивають проблеми, які треба вирішити.

Місячний гороскоп на п'ятницю 13 червня 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами