Вівторок - сприятливий час для початку романтичних стосунків

26 серпня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

26 серпня 2008, Вівторок

25-й день місяця.

Символ - черепаха.

Камінь дня: тигрове око, соколине око, котяче око, геліотроп.

Місяць у Раку.

9-й день сонця.

Камінь дня - піроп (вогненний гранат).

Венера в Королівському градусі з 00:00 до 15:52.

25-а місячна доба дасть можливість пізнати мудрість земного життя не за рахунок зовнішнього прояву сил, а за рахунок роботи зі своєю підсвідомістю. У кожного є свій внутрішній голос, що цієї місячної доби відчувається особливо добре.

Навряд чи ви почуєте голос світлих сил, погрузнувши у постійних розбірках з оточуючими. На зв'язок з вами у цей день вийде не ангел-хоронитель, а біс-спокусник і його поради ще більше заплутають ваше життя.

Сьогодні до 15:52 Венера буде знаходитися у королівському градусі - це сприятливий період для початку романтичних стосунків, весіль і дорогих покупок.

У найближчі два дні Місяць буде проходити під знаком Рака. У цей період загострюється інтуїція - довіряйте у ці дні своїм відчуттям.

Це дні особливих переживань і занепокоєння про справи, будинок, родину. Діти можуть вередувати, близькі засмучувати. Не приймайте все близько до серця і не ображайтеся на них.

Стрижка волосся у дні Рака робить його неслухняним і кошлатим, зачіска виходить безформною. По можливості відмовтеся і від миття голови у цей період.

У цей день треба очиститися від шлаків духовних і фізичних: можна зайнятися лікувальним голодуванням, працювати над підвищенням духовності.

Сни. Несприятливий сон свідчить про те, що ви не цілком виконуєте свою місію в цьому житті. Вам дано і дозволено більше, ніж ви робите. Сон після опівночі може виявитися віщим і на нього варто звернути особливу увагу.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами