У понеділок ловіть сни про ваше призначення у житті

6 жовтня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

6 жовтня 2008, Понеділок

7-й день місяця.

Символ - жезл, півень, троянда вітрів.

Камінь дня: сапфір, геліотроп, корал.

З 14:46 8-й день місяця.

Символ - фенікс, вогонь.

Камінь дня: хризоліт, моріон.

Місяць у Козерозі

20-й день сонця.

Камені дня - бірюза (дає хоробрість, стійкість, розум, мудрість і допомогу вищих духовних сил), червоно-бурий сардер (камінь воїнів).

Місяць без курсу: 4:09 - 6:47

До 14:46 триває попередній місячний день, а потім зі сходом Місяця починається 8-ма місячна доба. День покаяння, очищення душі й тіла. Обміркуйте своє життя, згадайте минуле.

Добре покаятися у гріхах і звільнитися від старих образ і пробачити кривдникам. Не можна виявляти розбещеність і егоїзм. Добре готувати лікарські препарати від будь-яких хвороб.

Сьогодні Місяць на два дні зайде у знак Козерога. Ви працездатні, серйозні і відповідальні. Емоції ідуть на задній план. Енергія цих днів стимулює серйозну діяльність.

Протипоказані всі операції, пов'язані з зубами (лікування, видалення, протезування). Несприятливе відвідування мануального терапевта, а також операції, пов'язані з хребтом.

Сприятливий період для будь-якої форми догляду за шкірою, відвідування косметичного кабінету, а також видалення волосся на тілі.

Для манікюру і педикюру теж використовуйте Місяць у Козерозі. Нігті на руках і ногах після цього стають більш твердими і стійкими до впливів.

За сонячною енергетикою - це день перемоги над страхами, вирішення усіх протиріч. Дуже важливо перемогти у собі сумніви. У цей день треба на щось зважитися і йти до кінця. Добре розрахуватися з боргами.

Сон у цей день може бути віщим. Уві сні ви можете побачити натяки на ваше справжнє призначення у житті, на те, чим вам потрібно займатися.

Місячний гороскоп на вихідні 5-6 жовтня 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами