У суботу подавайте на розлучення, у неділю - в дорогу

25-26 жовтня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

25 жовтня 2008, Субота

26-й день місяця.

Символ - жаба.

Камінь дня: жовтий нефрит, жадеїт, хризопраз.

Місяць у Діві

9-й день сонця.

Камінь дня - піроп (вогненний гранат).

Місяць у Королівському градусі з 18:37 до 20:28.

Сьогодні 26-й день Місяця. Потрібно бути гранично уважним і спілкуватися з людьми тільки за внутрішнім переконанням та симпатіями. Необхідна розбірливість у спілкуванні. Не слід метушитися, розповідати зайве, виявляти марнославство і гординю.

У цей день ви, як правило, втрачаєте енергію у розмовах. Будьте уважні до тих, хто вас хвалить, змушує обманюватися у собі і відповідати взаємними лестощами. Краще пробачте та прийміть людину, яка вилає усіх, у тому числі й вас.

Кращий день для подавання на розлучення, порятунку від невірних друзів, плотських зв'язків. Небажано одружуватися і призначати любовні побачення.

У цей день висока імовірність крадіжок. Рекомендується відпочинок, піст і утримання від сексуальних розваг. Варто уникати диму.

У бізнесі краще відмовитися від активної діяльності. Не слід починати нових справ - вони загрузнуть у болоті ілюзій, рутини і принесуть тільки втрати та збиток. Гарний день для подачі апеляції, пошуку захисту.

Рекомендуються відпочинок, піст і утримання від сексуальних розваг. Варто уникати диму. У цей день висока імовірність крадіжок. Головна їжа цього дня - риба, зелень, картопля. Корисні - лазня, всілякі масажі.

Сни. У цю місячну добу сни показують, наскільки великі наша гординя та самозакоханість. Якщо уві сні ви процвітаючі, всесильні та задоволені - настав час спуститися з небес на землю і тверезо оцінити себе.

Якщо ви бачите себе убогими та нещасливими - треба терміново підвищувати самооцінку та вчитися любити і поважати себе. Якщо уві сні або наяву побачите блискавку - це попередження про те, що не приборкана гординя і марнославство.

26 жовтня 2008, Неділя

27-й день місяця.

Символи - тризубець, корабель.

Камінь дня: аметист, смарагд, селеніт, адуляр, рожевий кварц.

Місяць у Терезах.

10-й день сонця.

Камінь дня - аквамарин (зміцнює дух людини і викриває обман).

Місяць без курсу: 3:03 - 4:46

Місяць у Руйнівному градусі з 04:48 до 06:39.

Сьогодні 27-й день Місяця. Це день колективних справ, активного ставлення до життя, допомозі іншим людям, його не можна проводити на самоті, у піклуваннях тільки про власні інтереси.

У цьому світі необхідно знайти самого себе, своє місце і передати свої знання іншим людям. Необхідно позбутися власницьких інстинктів й усвідомити відповідальність за кожен вчинок.

Дуже корисні водні процедури. Сьогодні не бажано стикатися з відкритим вогнем. Не можна вживати алкоголь, впадати в ілюзії.

Нових справ краще не починати: вони, як правило, не приносять бажаних результатів, тому що місячної енергетики залишилося мало. День вдалий для творчості, інтелектуальної праці, подорожей, мандрівок, романтичних пригод. Бажано віддати борги.

Сьогодні Місяць на два дні перейде у знак Терезів. У ці дні складно зробити вибір, прийняти рішення. Натомість добре вдаються переговори.

Настрій рівний та мирний. Хочеться усіх помирити, дійти єдиної згоди. Люди чують одне одного. Дні підходять для укладання союзів, договорів.

У ці дні можна робити пластичні операції, лікувати і видаляти зуби, лікувати вуха, розвивати органи чуття. Початок процедур з порятунку від зайвої ваги теж найкраще робити в цей час. Показано водні процедури.

Сни цієї місячної доби збуваються. Вони теж можуть нести інтуїтивні прозріння - відкрити нам справжню сутність речей, оточуючих людей і подій, які відбуваютьсяIDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами