На виіхдних з'ясовуйте стосунки та робіть манікюр-педикюр

1-2 листопада 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

1 листопада 2008, Субота

5-й день місяця.

Символ - єдиноріг.

Камінь дня: бірюза, рожевий халцедон.

Місяць у Стрільці.

16-й день сонця.

Камінь дня - сапфір (зміцнює дух, але допомагає тільки сильним, камінь учителів).

5-й день Місяця. День вибору мети, вірності принципам, обов‘язку, трансформації і засвоєння їжі. Можна і потрібно активно виявляти свої емоції і почуття.

Це день планування кардинальних змін у житті, день прийняття рішень. Це творчий день, у який прекрасно засвоюються знання. Можна відстоювати свої ідеали, принципи, переконання.

Вдалі поїздки. У цей день їжа цілком засвоюється і перетворюється у тканинах, можна насититися, але не переїдати. За основу харчування оберіть краще молоко і сир; протипоказана тваринна їжа.

За сонячною енергетикою - це день початку процесу з відновлення справедливості, день закону і правосуддя, він пов'язаний із з'ясуванням стосунків між людьми. Можна укладати договори, змінювати роботу.

Менше розмовляйте, стежте за своїми словами. Краще не керувати, а підкорятися. Не можна лаятися, обманювати, порушувати клятву або договір. Не можна відхилятися від обов‘язку, необхідно підтримувати гармонію і рівновагу. День порядку, чищення організму, прибирання.

Сни. Добре, якщо ви плачете уві сні - це очищення. Організм у такий спосіб приводиться до ладу. Якщо сни пов'язані з дорогою, з рухом - у вас все благополучно. Якщо сниться щось неприємне - це знак, що треба зайнятися своїм здоров'ям.

2 листопада 2008, Неділя

5-й день місяця.

Символ - єдиноріг.

Камінь дня: бірюза, рожевий халцедон.

З 11:39 6-й день місяця.

Символи - хмари, журавель.

Камінь дня: цитрин.

Місяць у Стрільці.

З 13:12 Місяць у Козерозі.

17-й день сонця.

Місяць без курсу 11:42 - 13:11

З ранку завершується 5-й місячний день, а з 11:39 починається 6-й день Місяця. День самоти, прийняття і смиренності. Займіться своїми звичайними справами, але при цьому не нарікайте на життя, обставини або оточуючих.

Будь-якому невдоволенню зараз не час. Приймайте все таким, яким воно є, і не бажайте іншого. У цей день загострюється інтуїція, можете зрозуміти те, чого раніше не розуміли.

Місяць сьогодні переходить у знак Козерога і пробуде у ньому найближчі два дні. Ви працездатні, серйозні та відповідальні. Емоції відходять на задній план. Енергія цих днів стимулює серйозну діяльність.

Несприятливі всі операції, пов'язані з зубами (лікування, видалення, протезування) і з хребтом, відвідування мануального терапевта, а також операції, пов'язані з хребтом.

Ці дні сприятливі для будь-якої форми догляду за шкірою. Сприятливий період також для видалення волосся на тілі, воно не буде рости знову ще тривалий час. Для манікюру і педикюру теж використовуйте Місяць у Козерозі. Нігті на руках і ногах після цього стають більш твердими та стійкими до впливів.

За сонячною енергетикою - це критичний день. Не можна планувати. День відвідування храму і молитов. Треба перемагати у собі страх, звільнятися від зурочення, напрацьовувати у собі захист, читати молитви для захисту себе та дітей.

У цей день можна робити що завгодно, але краще нічого не завершувати. Важливо здійснити обмивання всього тіла. Не займайтеся прибиранням і сексуальними контактами.

Сни. Якщо наснилася знайома людина, значить ви йому щось повинні. Сни можуть натякати на якусь справу, яку необхідно завершити.

Місячнйи гороскоп на п'ятницю 31 жовтня 2008-го року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами