У середу будьте уважні до інформації

5 листопада 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

5 листопада 2008, Середа

8-й день місяця.

Символ - Фенікс, вогонь.

Камінь дня: хризоліт, моріон.

З 13:13 9-й день місяця.

Символ - кажан.

Камінь дня: чорні перли, александрит, змійовик.

Місяць у Водолії.

20-й день сонця.

Камені дня - бірюза (дає хоробрість, стійкість, розум, мудрість і допомогу вищих духовних сил), червоно-бурий сардер (камінь воїнів).

Місяць без курсу 0:00 - 2:00

Першу половину дня триватиме 8-й день Місяця, а з 13:13 почнеться 9-й критичний місячний день. Енергетика цієї місячної доби негативно впливає на людину. Можливі тривоги, страхи, похмурі думки. Варто побоюватися обману і всіляких спокус.

У цей день дуже легко піддатися ілюзіям та звабам. Може, наприклад, з'явитися підвищена зарозумілість - постарайтеся уникнути цього, інакше будете покарані за гординю.

Цей день краще провести у спокійній, буденній роботі. За нові справи краще не братися - є ризик помилитися в оцінці своїх можливостей і провалити справу.

Емоції краще не проявляти, пробачайте кривдникам. Можлива невдача, отримання дурних звісток. Треба уважно поставитися до отримуваної інформації.

Сьогодні Місяць на два дні перейшов у знак Водолія. Довіряйте у цей період дня своїй інтуїції. Він складний для прийняття відповідальних рішень, важко підкорятися і будь-яка форма примуса або обмеження важко сприймається.

Зате в повітрі носяться нові ідеї, зріють плани і проекти вдало здійсненних у майбутньому ідей. Ви відкриті новому, готові до співробітництва і реформаторства.

По сонячній енергетиці - це день перемоги над страхами, вирішення всіх протиріч, викриттів, захисту від зазіхань, розриву непотрібних зв'язків. Добре розрахуватися з боргами. У цей день треба на щось зважитися і йти до кінця. Погано трусам і тим, хто сумнівається.

Снам у цей день не треба вірити. Вони можуть бути болісними, важкими, страшними, - але нічого не бійтеся.

Місячний гороскоп на вівторок 4 листопада 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами