У середу проведіть чищення організму

26 листопада 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

26 листопада 2008, Середа

29-й день місяця.

Символи - гідра, спрут.

Камінь дня: чорні перли, обсидіан, білий опал, лабрадор, кольорова яшма.

Місяць у Скорпіоні.

11-й день сонця.

Камінь дня - авантюрин (дає впевненість, оптимізм, піднімає настрій)

Місяць без курсу 14:33 - 24:00

Місяць у Руйнівному градусі з 07:20 до 09:18.

Сьогодні молодик, 29-й місячний день. Місяця на небі не видно, а накопиченої раніше енергії залишилося вкрай мало. Це критичний день, коли негатив усього місячного місяця збирається разом.

Спробуйте самостійно відстежити свої думки і події цього дня. Труднощі, які виникають цієї доби, можна вважати за благо, тому що вищі сили від вас не відвернулися і вказують на ваші проблеми.

Головні рекомендації цього дня - смиренність і каяття. Зранку дайте собі установку ні про що погане не думати, ніяких занепокоєнь і сумнівів. Тим самим ви побудуєте захист від негативу.

Не можна починати нові справи та навіть планувати їх. Варто обрубувати фальшиві зв'язки, гнати геть настирливих людей і негативні думки. У цей день необхідно доводити до кінця раніше розпочаті справи, підводити підсумки місяця.

Дотримуйте посту, помірності, проведіть чищення організму. Перед сном корисно провести очищення водою: потримати у холодній воді ноги. Корисна їжа з випечених (злакових) виробів - пирогів, млинців. Їх важливо пекти вдома.

З 14:33 до 24:00 період місяця без курсу. Будьте особливо уважні й обережні в цей період, особливо за кермом автомобіля.

За сонячною енергетикою у цей день необхідно приділити увагу дітям, згадати своє дитинство, повернутися до друзів, воскресити у пам'яті все краще про себе, особливо тим, у кого є комплекси.

День пов'язаний з гармонією, читанням, пізнанням, але також і кризовими ситуаціями, які треба негайно вирішувати. Не можна лінуватися, багато спати, піддаватися депресії. Сприятлива будь-яка побутова і господарська робота, процес навчання і самоосвіти.

Сни можуть бути важкими і неприємними, але вони оманні.

Місячний гороскоп на вівторок 25 листопада 2008 року читайте тут.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами