У вівторок можуть наснитися пророчі сни

2 грудня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

2 грудня 2008, Вівторок

5-й день місяця.

Символ - єдиноріг.

Камінь дня: бірюза, рожевий халцедон.

З 11:16 6-й день місяця.

Символи - хмари, журавель.

Камінь дня: цитрин.

Місяць у Водолії.

17-й день сонця.

Місяць без курсу 0:00 - 8:43

До 11:16 завершується попередня 5-та місячна доба, а потім зі сходом Місяця починається 6-й день Місяця. Це період самоти, прийняття і смиренності, пасивності і споглядання.

Загострюються чутливість, інтуїція, можуть наснитися пророчі сни, і багато передчуттів згодом реалізуються. Займіться своїми звичайними справами, але при цьому не нарікайте на життя, обставини або оточуючих.

Будь-якому невдоволенню зараз не час. Приймайте все таким, яким воно є, і не бажайте іншого. День платонічної любові та вільного контакту, зв'язків та вільного польоту.

Рекомендується в цей день займатися дихальними вправами, сприятливо звільнитися від паління. Загострюється чутливість та сприйнятливість до запахів. Несприятливі зловживання алкоголем і переїдання.

Місяць протягом двох найближчих днів пробуде у знаку Водолія. Вам складно приймати відповідальні рішення, важко підкорятися і будь-яка форма примусу або обмеження важко сприймаються. Збільшується інтерес до всього нового, незвичайного, у голову приходять несподівані ідеї.

Також з'являється деяка ексцентричність поводження, імпульсивність, емоційне занепокоєння. Цей період рекомендується: для наукової й інтелектуальної роботи, а також роботи, пов'язаної з суспільством (психології, соціології, тощо),новими суспільними течіями.

Період гарний для людей, які мають справу з електрикою, електронікою, новими технологіями, для винахідників, і тих, хто займається чимось незвичайним для більшості людей.

Час дуже сприятливий для спілкування з однодумцями, друзями за інтересами. Влучний момент для проведення симпозіумів, конференцій, для вступу в партії, гуртки, секції, спільноти.

Ефективні усі форми загартовування водою, усі форми активності для поповнення запасів бадьорості духу й тіла. Рекомендується давати роботу серцю, судинній системі, розганяти кров.

Не рекомендується: здійснювати хірургічне втручання в області вен, суглобів, гомілок, ока. Будьте обережні при роботі з електрикою і всіма електроприладами. Не найкращий час для звернення в офіційні інстанції.

За сонячною енергетикою - це критичний день. Він пов'язаний з захистом справедливості, боротьбою з темними силами, що активізуються в цей час. Треба перемагати в собі страх, звільнятися від пристріту і зурочення, напрацьовувати в собі захист, читати молитви для захисту себе і дітей.

Не можна планувати. Можна починати навчання, одержувати знання. У цей день можна робити що завгодно, але краще нічого не завершувати. Важливо зробити обмивання всього тіла. Не займайтеся прибиранням і сексуальними контактами.

Сни. Якщо наснилася знайома людина, значить ви їй щось завинили. Сни можуть натякати на якусь справу, яку необхідно завершити.

Місячний гороскоп на понеділок 1 грудня 2008 року читайте тут.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами