У середу все має бути легко і радісно

3 грудня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

3 грудня 2008, Середа

6-й день місяця.

Символи - хмари, журавель.

Камінь дня: цитрин.

З 11:36 7-й день місяця.

Символ - жезл, півень, роза вітрів.

Камінь дня: сапфір, геліотроп, корал.

Місяць у Водолії.

18-й день сонця.

Камені дня - жадеїт (магічний), білий нефрит (камінь цілителів).

Зранку продовжується 6-й місячний день. З 11:36 починається 7-й місячний день - період, коли слова здобувають найвищу силу і значимість. Все сказане може реалізуватися. Вся оточуюча природа дуже чуйно відгукується на кожне слово, навіть випадково вимовлене.

Особливо небезпечно у цей день брехати - неправда дуже скоро розкриється. Але у цей день збудуться і всі благі побажання. Вашу молитву скоро почують. Обіцянки, дані у цей день, накладають на людину незримий, але жорсткий обов'язок з їх виконання.

Це найкращий день для рятування від непотрібної інформації, слів-паразитів. День, вдалий для пошуку пригод і чогось нового, родзинки у житті.

У цей день сприятливі справи, де потрібні точність виконання і майстерність, уміння працювати руками. Дітям бажано давати посильні заняття для розвитку пальців. Більше співайте, читайте уголос вірші, спілкуйтеся зі світом прекрасного за допомогою рук і слова.

За сонячною енергетикою - це день веселощів і радості, ігор та занять з дітьми. День справедливості, милості, радості, подяки. Гарний для обміну досвідом та інформацією, спорту та зміцнення здоров'я.

Все має бути легко і радісно, можна робити що завгодно, крім негативу. Не рекомендується важко працювати і напружуватися. Влаштуйте собі й оточуючим свято, даруйте подарунки.

Сни пророчі, швидко збуваються. Погано побачити уві сні бойового півня - це знак швидкої катастрофи для людини або її близьких.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами