У понеділок не сваріться

8 грудня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

8 грудня 2008, Понеділок

11-й день місяця.

Символ - вогненний меч.

Камінь дня: вогненний опал, сердолік, гематит.

З 12:52 12-й день місяця.

Символ - чаша, серце.

Камінь дня: лазурит, перламутр, рожеві перли.

Місяць в Овні.

23-й день сонця.

Камінь дня - змійовик (магічний)

Місяць без курсу 23:37 - 24:00

Місяць у Королівському градусі з 10:47 до 12:30.

Місяць у Руйнівному градусі з 19:22 до 21:03.

Після завершення 11-го місячного дня в 12:52 починається 12-й день Місяця. День включення космічної енергії, очищення думок, перемоги мудрості над розумом, почуттями і нерозсудливістю.

Це період самоти, полегкості, альтруїзму, коли ваші молитви безперешкодно досягають мети. Енергетика дня сприяє тому, щоб робити добро: виявляти милосердя і жаль, дарувати подарунки, роздавати милостиню, займатися добродійністю, виконувати прохання або звертатися з проханнями.

Це один з кращих днів для очищення своїх помислів і внутрішнього перетворення. Шлюб, укладений у цей день, буде триматися на вищій любові. Приділіть більше уваги дітям.

Виявляти негатив протипоказано. Не сваріться - потім буде важко помиритися. Не можна скаржитися, плакати, і жаліти себе - цей стан може у вас надовго зберегтися.

Протипоказані груба їжа і навантаження на серце. Будьте уважні до свого здоров'я і згадайте про особисті потреби. Саме час подбати про те, щоб ваш будинок був як повна чаша.

Зверніть увагу на сприятливий період з 10:47 до 12:30, коли Місяць проходить по королівському градусу і несприятливий період з 19:22 до 21:03, коли Місяць пройде по руйнівному градусу.

За сонячною енергетикою - це день, коли знімаються маски з будь-якого зла, дозволяється керувати часом. Він сприяє будь-яким посівам, плотській любові, зачаттю дитини, яку охороняє протягом перших місяців після зачаття.

День легкості, любові і шляхетних починань. Сприятливі подружні стосунки. Також корисні колективні заходи, оволодіння новими професіями.

Можна братися за нове діло, підписувати важливі документи, оформляти юридичні справи, одружуватися, але не розлучатися. Можете відвідати сауну, косметичний салон, зробити манікюр або педикюр.

Сни. У цю місячну добу сняться віщі сни, яким можна довіряти. Сили зла не можуть проникнути у ваш сон. Усе, що вам насниться, походить від світлих сил.

Місячний гороскоп на вихідні 6-7 грудня 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами