У четвер операції робити не рекомендується

18 грудня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

18 грудня 2008, Четвер

21-й день місяця.

Символи - кінь, колісниця.

Камінь дня: пірит, циркон, авантюрин, обсидіан.

З 23:26 22-й день місяця.

Символи - слон, книга і золотий ключик.

Камінь дня: блакитний агат, синій сапфір, блакитний нефрит.

Місяць у Діві.

3-й день сонця.

Камінь дня - гагат (скам'яніла деревна смола). Сприяє перемозі над страхами, зберігає мир і спокій у родині.

Меркурій у Королівському градусі з 18.12 (21:40 - 24:00) до 19.12 (0:00 - 13:04)

21-й день Місяця. Це день абсолютної чистоти та вірності обов‘язку, вироблення сталості усвідомлення себе, повернення моральних і матеріальних боргів. День прояву хоробрості, безстрашності, відмови від чогось в ім'я майбутнього.

Рекомендується все робити спільно, у колективі. Це час неприборканого руху до мети, добровільної пожертви і відмови від власності заради перемоги.

Також день гарний для заняття своїм здоров'ям, зміцнювати яке знову ж необхідно в групах. Корисні групові заняття, масові дійства, збори і мітинги; гарні плоди приносить колективне обговорення проблем.

Вдалими будуть поїздки, подорожі. У цей день зростають здібності до духовного і творчого відновлення. Завдяки загостреній інтуїції поліпшуються стосунки з діловими і шлюбними партнерами.

Вдалими будуть справи, які вимагають революційного погляду і рішучості. У цей день треба бути чесними й справедливими навіть у дрібничках.

Ця доба сприятлива для переходу і працевлаштування на нову роботу. Найбільш небезпечні якості, у цей день - неправда, лестощі та підлабузництво. Вони дають вигоду за рахунок відмови від принциповості, чесності та справедливості.

Будь-які негативні дії незабаром стануть відомими і негативно позначаться на вашому авторитеті.

Добре виконувати фізичні вправи, бути на свіжому повітрі, де ви можете зарядитися енергією сил Природи - вітру, води, землі, рослин. Рекомендується купання у холодній воді. Рекомендується їсти моркву, журавлину, буряк, горобину, гранат.

За сонячною енергетикою - цей день пов'язаний з творчими починаннями і грошовими операціями. Прекрасний період для розкриття вашого творчого початку, нагромадження коштів, які підуть потім на благу справу, витрати небажані.

День сприятливий для початку будівництва будинку. Можна починати судові процеси. Присвятіть день родині, господарству. Сприятливі подружні стосунки. Хірургічні операції робити не рекомендується (крім екстрених). Зберігайте твердість принципів, культуру спілкування.

Сни цієї місячної доби теж приносять нову інформацію про рішення проблем. Поставтеся до них уважно - вони допоможуть вам змінитися в кращу сторону, якщо їх правильно зрозуміти.

Місячний гороскоп на середу 17 грудня 2008 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами