У п'ятницю шукайте вирішення проблем

19 грудня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

19 грудня 2008, П'ятниця

22-й день місяця.

Символи - слон, книга і золотий ключик.

Камінь дня: блакитний агат, синій сапфір, блакитний нефрит.

Місяць У Діві.

З 16:22 Місяць у Терезах

4-й день сонця

Камінь дня - рубін (втягує в активні дії, дає захист).

Місяць без курсу 12:30 - 16:21

Місяць у Королівському градусі з 5:20 до 7:09.

Місяць у Руйнівному градусі з 16:23 до 18:14.

Меркурій у Королівському з 18.12 (21:40 - 24:00) до 19.12 (0:00 - 13:04)

22-й день Місяця. День знаходження мудрості та знань і використання їх на благо, знаходження сили через ці знання. Це день проповідництва, місіонерства, пророцтва й утворення.

Крім того, це день досягнення людиною мети, вивчення наук і ремесел, а також осягнення своїх коренів. Рекомендується передавати свій досвід, нагромаджені знання, готувати учнів та послідовників, проявляти щедрість або просто накопичувати знання. Перш ніж що-небудь казати, подумайте про те, що хочете сказати.

Уникайте різких рухів і необдуманих слів. Не поспішайте з переговорами, краще закінчувати старі справи, і будьте уважні до тих пропозицій, які надходять у це день.

Головні умови творчості в цей день - повна зосередженість на найбільш важливій для вас проблемі та пошук необхідних джерел знань для її вирішення. У цей магічний день особливо сильні інтелектуальні здібності людини та її інтуїція.

Ви можете знайти нові ідеї та свіжі оригінальні рішення для старих проблем. Однак пам‘ятайте, що ці знання можна використовувати тільки на благо, інакше вони обернуться проти вас. Рекомендується робити прогнози на майбутнє. Варто бути альтруїстом, передавати досвід, готувати учнів.

Будьте уважні й обережні в період Місяця без курсу 12:30 - 16:21 і з 16:23 до 18:14, коли Місяць проходить по руйнівному градусу. Не починайте нових справ, не підписуйте важливих документів і не призначайте ділових зустрічей на цей час, будьте особливо уважні за кермом.

За сонячною енергетикою - це критичний день. День активних починань, ризику, великої напруги. Не можна бути пасивним, піддаватися зневірі, а також злитися, мститися, ненавидіти кого-небудь.

Сни цієї місячної доби теж приносять нову інформацію про вирішення проблем. Поставтеся до них уважно - вони допоможуть вам змінитися на краще, якщо ви правильно їх зрозумієте.

Місячний гороскоп на четвер 18 січня 2008 року читайте тут.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами