У понеділок дуже часто сняться віщі сни

22 грудня 2008
Tablo ID

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня й чоловіка Юрія.

22 грудня 2008, Понеділок

25-й день місяця.

Символ - черепаха.

Камінь дня: тигрове око, соколине око, котяче око, геліотроп.

Місяць у Скорпіоні.

7-й день сонця.

Камінь дня - сердолік (зміцнює тіло, дає силу, сприяє багатству і величі).

Місяць без курсу 0:00 - 1:35

25-й місячний день. Ця доба, дадуть можливість пізнати мудрість земного життя не за рахунок зовнішнього прояву сил, а за рахунок роботи зі своєю підсвідомістю. День внутрішньої мудрості і споглядального ставлення до подій, що відбуваються.

Часто за оманним спокоєм у цей день ховається глибоке внутрішнє життя з активним прагненням досягти поставлених цілей. Велику роль у вирішенні питань цього дня здобуває інтуїція.

Некваплива мудрість у рішеннях допомагає знайти нові виходи зі старих проблем. Дуже часто сняться віщі сни, які показують шлях духовного прогресу.

У цей день усім людям треба очиститися від шлаків духовних і фізичних: можна зайнятися лікувальним голодуванням, трансформацією любовних і партнерських взаємин на якісно новий рівень, працювати над підвищенням духовності.

Два дні Місяць пройде за знаком Скорпіона. Стає активною підсвідомість, зростає інтуїція, здатність розуміти приховане, непояснене.

Емоційна сфера перевантажена, емоції напружені та можуть безконтрольно вихлюпуватися на оточуючих. Збільшується критичність, підозрілість, ревнощі, в‘їдливість.

Рекомендується займатися творчою, інтелектуальною роботою, яка вимагає ентузіазму і багато енергії; гарний час для тренування незвичайних здібностей. Період гарний для іспиту нової техніки, робіт пов'язаних з вогнем і металом.

Сприятливий час на розкриття таємниць, знаходження загублених речей. Можна почати ремонт, пов'язаний з руйнуванням непотрібного і застарілого, але потрібно дотримуватися обережності при роботі з інструментами.

Якщо є необхідність, успішним буде лікування горла, верхніх дихальних шляхів, гайморитів, нежиті, ринітів.

Не рекомендується: перевантажувати сексуальну сферу, хірургічне втручання в області паху, статевих органів і всієї системи виділення, залоз внутрішньої секреції.

Уникайте великих збіговисьок; сімейні торжества краще перенести на інший період (емоційна напруженість може призвести до скандалів). Будьте обережні у метро, при роботі під землею.

За сонячною енергетикою - це день великих і серйозних справ. Добре почати будівництво будинку. Не рекомендується робити великі покупки. Найкращий час для любові, зачаття, творчих починань. Можна випити трохи вина.

Сни. Несприятливий сон свідчить про те, що ви не цілком виконуєте свою місію у цьому житті. Вам дано і дозволено більше, ніж ви робите. Сон після опівночі може виявитися віщим і на нього варто звернути особливу увагу.

Місячний гороскоп на вихідні 20-21 грудня 2008 року читайте тут.Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами