У п'ятницю відбудеться сонячне затемнення

15 січня 2010
Tablo ID

Місячний гороскоп від автора, редактора та видавця "Астрологічного календаря для України" Олени Осипенко та її учня і чоловіка Юрія.

15 січня 2010, П'ятниця

(!) СЬОГОДНІ СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ - точна фаза - 9:11.

Воно буде спостерігатися у Китаї, Індії, екваторіальній Африці.

У першу годину після сонячного затемнення - з 9:11 до 10:10 - напишіть список своїх бажань на рік або бізнес-план.

Для більш успішної реалізації ваші плани і бажання найкраще представити у вигляді мислеобразів.

Плани і мрії цього дня збуваються, якщо ваші помисли чисті, відповідають вашим щирим бажанням і потребам, а також дійсно для вас важливі.

Найважливіше правило у період затемнень - будьте джерелом тільки благих думок і бажань. Виявляючи агресію, сварячись і сперечаючись - ви лише шкодите собі, програмуючи руйнування. Істина не народжується у суперечках.

Дякуйте за все, що посилає вам Доля, бажайте усім добра і миру, і тоді побачите, що ваші думки творять ваше життя.

Ви самі формуєте програму свого успіху і щастя. Коли серце наповнене подякою, у голові немає місця для проблем.

Нехай готуються до важливих змін протягом року люди-козероги, народжені з 27 грудня по 17 січня.

Місяць без курсу 11:04 - 19:15

Юпітер у Королівському градусі 13 (15:14 - 24:00) - 18 (00:00 - 04:09)

Період місячного (31.12.2009) і сонячного (15.01.2010) затемнень.

Є важливе правило астрології:

У період між затемненнями, які завжди йдуть парою (сонячне та місячне, або навпаки) з різницею у 15 днів, - не починайте важливих заходів, не робіть дорогих покупок (будинок, автомобіль), а також не здійснюйте будь-які важливі проекти - доля у всіх цих справ складна, мало прогнозована та неуспішна.

Однак, затемнення - це важливий знак для людей, які святкують свій день народження десь у ці дати. Для них рік буде наповнений змінами і можливостями змінити своє життя на краще.

Період з 20 грудня 2009 року до 10 березня 2010 року проходить під впливом ретроградного Марса.

Рекомендуємо у цей період не починати важливих проектів, тому що надмірна соціальна активність не досягне бажаних результатів. Будьте дипломатичні, не виявляйте агресії. Небажані хірургічні операції, покупка транспортних засобів і подача судових позовів.

Меркурій з 26 грудня 2009 року до 15 січня 2010 року пройде у ретроградному русі.

Усі справи, розпочаті у цей час, можуть гальмуватися, є велика імовірність помилок. У цей період сприятливо робити поточну роботу, завершувати те, що було почато раніше, віддавати борги, підводити підсумки.

З 7:56 до 9:11 триває 30-й день місяця.

Символ - Золотий лебідь, символ вищої космічної любові до всього сущого, допомоги і підтримки, милосердя, альтруїзму і перетворення. Девіз цього дня - Бог є Любов.

День великої міри і повної гармонії, виражається часто рівною кількістю добра і зла, з якими ми стикаємося.

День любові, прощення і покаяння. Уважно проаналізуйте минулий місяць, свій духовний шлях і постарайтеся пробачити себе та оточуючих. Це день підведення підсумків, відмови від непотрібного і переходу на нове коло.

Рекомендується віддавати борги і звільняти місце для нових справ, що плануються вже на наступний місячний місяць.

Корисним буде похід у театр або музей, а також просто прогулянка по парку, у цілому розслаблення й умиротворення душі та отримання дрібних радостей і задоволень.

Їжа повинна бути легкою, помірковано рідкою. Протипоказані силові практики, уникайте різких рухів і конфліктів.

Постарайтеся зберегти гармонійний стан душі і тіла, дотримуючись міри в усьому. Приносьте якнайбільшу втіху собі й іншим.

За тривалістю 30- й день, так само як і перший, часто буває дуже коротким - від декількох хвилин до декількох годин.

Сни цієї місячної доби правдиві та віщі. З них ми можемо зрозуміти, які помилки зробили протягом місяця.

З 9:11 - 1-й день місяця.

Символ - Лампада. Перша фаза Місяця. День створення мислеобразів. Намічайте плани, що стосуються особисто вас. Думкам як поганим, так і хорошим призначено втілитися в життя за велінням долі та вашої волі, тому що ви самі є джерелом думки.

Крім думок про майбутнє, бажано повернутися до джерел, покопирсатися у минулому, обміркувати власні вчинки, зайнятися аналізом пройденого шляху.

Прощення всіх і вся допоможе вам очистити душу, дасть можливість з легкістю позбутися комплексів, викликаних образою.

Перевтома в цей день може викликати сильні головні болі, що періодично будуть давати про себе знати до кінця місячного місяця. Також необхідно забезпечити вихід енергії зовні.

Сни цього дня не важкі. Якщо сниться щось гарне - це до радості, якщо погане - легко відпустіть це від себе.

До 19:16 - Місяць у Козерозі - стихія Землі

Емоційний стан та поведінка: зростає самоконтроль, обережність, честолюбство, терпіння, консерватизм, відповідальність, організованість. З'являється холодність або скнарість у прояві емоцій, іноді бажання усамітнитися.

Рекомендується: планування і початок тривалої, завзятої роботи, дотримання трудової дисципліни. У цей період можна зробити те, що давно відкладалося.

Період сприятливий для спілкування з впливовими людьми старшого покоління, для будівництва, роботи з каменем, купівлі-продажу нерухомості, земельних ділянок.

Якщо болять коліна, рекомендується поставити на них компреси. Ефективне лікування виразок, гастритів та інших захворювань шлунка.

Не рекомендується: хірургічне втручання в області колін, сухожиль. Сімейне торжество в цей період може не вдатися - його учасники виявляться емоційно скутими.

Невідповідний час для працевлаштування на роботу, звертання до начальства, органів влади, для отримання грошових дотацій, кредитів, позичок. Уникайте сильного навантаження на коліна. Лікування, видалення і протезування зубів відкладіть на інший період.

З 19:16 - Місяць у Водолії - стихія Повітря

Емоційний стан і поведінка: складно приймати відповідальні рішення, важко підкорятися і будь-яка форма примусу або обмеження важко сприймається. Збільшується інтерес до всього нового, незвичайного, у голову приходять несподівані ідеї.

Також з'являється деяка ексцентричність у поведінці, імпульсивність, емоційне занепокоєння.

Рекомендується: для наукової й інтелектуальної роботи, а також роботи, пов'язаної з суспільством (психології, соціології, астрології), новими суспільними плинами.

Період гарний для людей, які мають справу з електрикою, електронікою, новими технологіями, для винахідників і тих, хто займається чимось незвичайним для більшості людей (наприклад, астрологією).

Час дуже сприятливий для спілкування з однодумцями, друзями за інтересами.

Вдалий момент для проведення симпозіумів, конференцій, для вступу у партії, гуртки, секції, товариства. Ефективні усі форми загартовування водою, усі форми активності для поповнення запасів бадьорості духу й тіла.

Рекомендується давати роботу серцю, судинній системі, розганяти кров.

Не рекомендується: здійснювати хірургічне втручання в області вен, суглобів, гомілок, очей. Будьте обережні при роботі з електрикою і всіма електроприладами. Не найбільш вдалий час для звернення в офіційні інстанції.

З 11:04 - 19:15 - період Місяця без курсу, необхідно бути уважним і обережним, особливо за кермом, небажано починати нові справи і підписувати важливі документи.

1-й день сонця.

Дуже активний день. Розпочаті у цей день важливі справи будуть перспективними, якщо ними займатися серйозно з творчістю й ініціативою. Якщо сумніваєтеся, краще не беріться за справу. Не виявляйте гординю і бажання панувати. День сприяє тим, хто взявся за навчання.

Добре присвятити день роботі, а вечір веселому відпочинку. Рекомендуються веселощі, можна пити добре вино, зіграти весілля.

Не можна бути на самоті, сумувати і піддаватися зневірі та депресії. Вдень поменше стикайтеся з водою, а після заходу - корисна лазня. Вдягайтеся у новий одяг світлих тонів, але не купуйте його у цей день. Добре стригти волосся та нігті.

Камінь дня - гранат - джерело прихованої енергії (приносить щастя тільки активним людям, які думають про інших більше ніж про себе).

Місячний гороскоп на четвер 14 січня 2010 року читайте тут.IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами