WEB-щоденник Тіни Кароль
Версія для друку


Тіна Кароль: "Танці-3", зірки і "діамантова рука"

12.10.2007, 13:13
Tablo ID

Цієї суботи стартує третій сезон супершоу "Танці з зірками-3". Ми з Юрою Горбуновим залишилися незмінними ведучими цієї програми, а от учасники, як водиться, змінилися.

Як відомо, цей сезон програми названий "Міжнародний турнір". Будуть усі! І тобі сусідська Польща, і головна "попа" Італії, і австрієць, що чомусь бігає голяка по своєму місту.

Усі, усі вони переможці "Танців" у своїй країні. Буде і Наташа Корольова, співачка з українським корінням, яка представляє Росію.

І буде, звичайно, Україна. Наших, ясна річ, більше за всіх. І Подкопаєва, і Козловський, і Неліпа. Восьма пара офіційно невідома, хоча я знаю, що Могилевська вже шиє собі костюми.

 

Думаю, це буде найгарячіший сезон "Танців". Такої кількості сильних учасників шоу ще не бачило. І усі вони будуть "рвати" одне одного, як Тузик грілку, заради перемоги.

Здається мені, що попрощаємося ми в першу чергу або з австрійцем, або з поляком. Самолюбні, молоді люди, що надто впевнені в тому, що зможуть легко завоювати серця українських жінок. Думаю, цього не станеться.

"Попа" Італії, гадаю, протримається довше. Нехай потанцює, буде над чим повеселитися. Хоча, думаю, її попа ні в яке порівняння з попами українок не йде. Тож ця частина тіла нікого особливо не вразить.

Тіна Кароль не вважає, що "найдорожча попа Італії" надто вразить українських чоловіків

Максим Неліпа. Не знаю, чи зможе Шоптенко зробити з ним те саме, що зробила з Зеленським, хоч Максим теж колишній КВН-щик. В будь-якому разі вона дівчина моторна, гадаю, вичавить з Неліпи всі соки. Коротше, чекаю шедеврів.

Віталій Козловський. Не знаю, навіщо йому це потрібно, адже в нього і так велика армія шанувальників. 

Отже, залишилася трійка лідерів. Подкопаєва, Могилевська, Корольова.

Ліля Подкопаєва нещодавно шепнула мені на вухо, що йде в "Танці-3" винятково за перемогою. Думаю, все що вона могла довести і показати – було в других "Танцях". Хоча в нашій країні полюбляють пожаліти. Тому, якщо вона програє, їй це теж зіграє на руку.

 

Наташа Корольова. Ну, Корольова, звичайно, - Королівна! Думаю, усіх порве! Зізнатися, мені навіть цього хотілося б. Ця участь у "Танцях" для Наталки послужить своєрідним поверненням додому, "на рідну Україну". Хоча думаю, що західна Україна за неї голосувати не буде.

Всім учасникам бажаю перемоги, а глядачам і журі об'єктивності!

Побачимося на "Танцях"!

Завжди Ваша Тіна Кароль

Фото прес-служби Тіни КарольIDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами