WEB-щоденник Тіни Кароль
Версія для друку


Тіна Кароль: "Про Пугачову, віру в себе та 50 000 $"

02.10.2007, 15:29
Tablo ID

Алла Пугачова. От написала її ім'я, і навіть не знаю, що писати далі. Здається, що в її імені уже всім і все сказано. Як вона сама співала, "живи спокойно страна, я у тебя всего одна".

В моєму житті Алла Пугачова зіграла визначну роль. Спеціальний приз від неї, що я його отримала на конкурсі "Нова хвиля 2005" власне для мене був призом її особистої довіри.

І, мабуть, це найбільш відповідальна премія за все моє творче життя. Я мала виправдати вибір Примадонни, довести усім, що вона не помилилася.

Пам'ятаю, коли наступив третій конкурсний день, за попередніми підрахунками голосів було вже зрозуміло, що я посіла друге місце. Залишилася головна інтрига, кому вручить свій приз Алла Борисівна, кому дістануться 50 000 доларів та іменний кулон "Алла".

 

Спочатку нагороджували фіналістів. Раймод Паулс, Ігор Крутой і Леонід Агутін вручили мені другу премію конкурсу, ваучер на 25 тисяч доларів, море букетів і "кришталеву хвилю", символ конкурсу.

Після нагородження всі учасники стали у дві лінії, і так вийшло, що я стояла у самому кінці.

Алла Пугачова піднялася на сцену і, як мені тоді здавалося, навіть повітря навколо нас завмерло. Примадонна почала зі своєї вступної промови, а я стояла і думала про себе:

"Ну, звичайно, це буду не я. Вручать якій-небудь дурепі, яка поруч стоїть. От, наприклад, Поліні Гагаріній. Або якому-небудь протеже. Але, все одно, друге місце – це теж велика перемога. Господи, спасибі і на цьому".

 

Поки я все це про себе промовляла, Алла Борисівна вже закінчила говорити і тут я чую:

"Свой приз я вручаю певице из Украины Тине Кароль!" У шоковому стані, перше, що я змогла вимовити: "Це зараз мене покликали?"

Подальші події я можу зібрати, як окремі епізоди з життя, як пазли з дитячої картинки. Алла Борисівна мені вручає приз. Я від хвилювання починаю дарувати всі букети, що в мене були, їй. Кричу, щосили: "Спасибо, тетя Алла!"

 

Я була така щаслива!

Після завершення конкурсу я поспілкувалася з Аллою Борисівною вже у неї в гримерці. І, мабуть, саме тоді я почула фразу, яка стала мені відповіддю на всі мої питання. Фразу, що стала мені путівником по всіх моїх життєвих дорогах, що стала для мене формулою успіху і нескінченної віри у свої сили.

 

Алла Борисівна мені сказала: "Порви их всех, детка!"

Кажуть, головне вірити в себе, а не у долю. Все можна змінити, все підвладно силі нашого бажання. У цьому я переконалася на своєму власному досвіді.

Ще можу додати, що ще дуже важливо вірити у свої обіцянки. І тоді все буде виходити.

 

І якщо я кілька років тому пообіцяла Аллі Пугачовій "усіх порвати", то я обов'язково це зроблю. Ну, тільки в тому випадку, якщо я ще цього не зробила.

Завжди Ваша Тіна Кароль

П.С.: Як я могла забути про найцікавіше? Грошові призи! (25 000 доларів від конкурсу "Нова хвиля" ми одержали наступного дня. Правда, це були не 25, а 18 тисяч. 7 тисяч "з'їв" податок).

А от приз Пугачової – 50 000 доларів, я мала отримати від самої Примадонни. Так, Я ЇХ ОТРИМАЛА. Усі п'ятдесят. Без податку. На ці гроші ми відзняли мій перший кліп "выше облаков".IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами