WEB-щоденник Тіни Кароль
Версія для друку


Тіна Кароль показала свого "Пупсика"

08.11.2007, 18:11
Tablo ID

Тіна Кароль вперше зібрала повний зал - у Києві: у середу відбувся перший столичний сольник співачки. І окрім "зоряної" сцени та презентації нових пісень, Тіна нарешті розкрила таємницю, виказавши свого "Пупсика".

Після того як під пісню "Ноченька" Кароль у білуватій димці піднялася з глядацького залу на сцену концерт хоч і з затримкою, але розпочався.

Дівчина, хоча й не рокер, але гостей програми почекати примусила. Щоправда, ті на неї анітрохи ображені не були. Адже більшу половину залу, схоже, окупували її затяті фанати.

Кароль майже від початку почали присипати квітами, а значна частина публіки були діти

До речі, дітей цього вечора було неймовірно багато. Здавалося, що у палаці "Україна" проходить не концерт поп-співачки, а Новорічна Ялинка.

Причому хлопчики-школярі із закоханими очима заклякали у проході із квітами в руках, а сміливіші дівчата вибігали на сцену вручити свої букети дівчині.

Щоправда, коли до Тіни вибігав чималенький табунчик квітконосців у віці до 12, персональний охоронець співачки, на її прохання, перекривав доступ бажаючих "доторкнутися до прекрасного".

До речі, з‘явилися підстави вважати, що свою задерикувату пісню "Пупсик" Тіна співає саме про чи для свого охоронця. Як випадково з‘ясувалося, саме його вона називає "пупсиком".

Тіна Кароль "розкололася" про свого "пупсика"

Так, на початку концертної програми коли Кароль зі сцени побачила ветерана, що все ніяк не міг знайти собі місця у залі, вона, звертаючись до охоронця, гукнула у мікрофон: "Рома, пупсик, організуй місце для молодого чоловіка! Будь ласочка!"

Коли "пупсик" все організував, шоу тривало далі. Цього вечора Тіна заспівала як старі свої хіти, так і нові, приміром "Небо белого цвета".

Співала Тіна як старе, так і нове

Найбільш вдалими цього разу, напевне, були джазовий "Summertime" Гершвіна та "Пам'яті Карузо" Лучано Паваротті. Останню композицію Тіна виконала у супроводі свого рідного оркестру Збройних Сил України, який вийшов на сцену лише задля однієї пісні.

Окрім того, нового звучання набула вже "бородата" пісня Тіни "Намалюю тобі зорі". Вона лунала під акомпанемент від "Хрустальної гармонії". Двоє музикантів грали на келихах з водою, додаючи ніжності звучанню голоса співачки.

Поруч зі співами та музикою на сцені Тіни Кароль був її балет. Хореографія розважала і розвіювала відчуття статичності у залі. Правда, один з танцювальних номерів балету був настільки... пікантним, що навряд чи призначався для десятків і десятків дітей, які знаходилися у залі

Балет Тіни Кароль тішив хореографічною майстерністю і вражав - місяцями - пікантністю постановок

Також, на превеликий жаль, фотографам було дозволено знімати лише під час першої пісні Тіни Кароль. Залишається чекати або виходу нового альбому, або ж мотнутися на черговий концерт улюблениці.

На концерт до Кароль прийшов один із продюсерів "Танців із зірками" Олексій Гончаренко 

Світлана Лобода також заходила послухати свою колегу, однак енергійно ховалася від фотокамер

Проте фанати впізнали б Лободу і по сережці з метеликом

Зате Фагот з "ТНМК" і Катерина Серебрянська попозували, а олімпійська чемпіонка також розповіла, що наразі працює над продовженням "книги порад" 

І, як вже згадувалося, значна частина глядачів Тіни Кароль цього вечора була представлена дітьми

Фото Дмитра АмідоваIDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами