WEB-щоденник Тіни Кароль
Версія для друку


Відверта Кароль станцювала у стилі 80-х. ВІДЕО

23.10.2009, 17:57
Tablo ID

Не так давно співачка Тіна Кароль завершила роботу над черговим відео. А цієї п‘ятниці на ТаблоID відбувається прем‘єра нового кліпу зірки "Radio Baby".

НОВИЙ КЛІП ТІНИ КАРОЛЬ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

"Можу зізнатися, що у пісні "Radio Baby" було кілька варіантів фонограм, ми шукали потрібну форму, щоб максимально відтворити дух часу 80-их і, щоб, безумовно, ця форма цілком відповідала мені", - ділиться Тіна з TabloID.

Варто відзначити, що у новій пісні голос артистки звучить трохи дивно.

"Вона спеціально так проспівана, я не проявляла у пісні свій голос, тому що роблю це тільки у тих композиціях, де це необхідно і зовсім не комплексую, що у "Radio Baby" співаю субтоном", - пояснила Кароль незвичне звучання композиції.

 

Як відомо, записували згадану пісню у Лондоні, на знаменитій студії "Метрофонік". До слова, тільки там останні три роки Тіна записує усі свої пісні.

Як розповіла Кароль, "Radio Baby" - це другий сингл нового альбому. Вихід останнього заплановано на кінець наступного року.

"На майбутню осінь уже запланований тур на підтримку цього альбому, можу з упевненістю сказати, що ми постараємося заїхати у максимально можливу кількість міст", - пообіцяла зірка.

 

А оскільки режисера кліпу, Сергія Солодкого, Тіна вважає дуже талановитим, то їхня співпраця на цьому не скінчиться.

"Ми продовжуємо наше співробітництво, і зараз ми готуємося до зйомок відеокліпу на нову пісню, прем'єра якої (відразу із самим відео) запланована під Новий Рік", - зізналася співачка.

Відео надано Офіційним каналом Тіни Кароль на YouTube

Фото прес-службиПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами