WEB-щоденник Тіни Кароль
Версія для друку


Кароль розповіла, чому зняла фільм про себе

17.02.2014, 11:46
Tablo ID

Співачка Тіна Кароль уперше після смерті чоловіка дала телеінтерв’ю. Це сталося перед допрем’єрним показом фільму "Сила любові і голосу", який відбувся 10-го лютого.

Як розповіла Тіна Катерині Осадчій у програмі "Світське життя", фільм був зняти для того, щоб допомогти своїм прикладом іншим людям, які переживають схожу трагедію.

З травня минулого року Кароль  дотримувалася так званої обітниці мовчання. За її словами, не хотілося багато казати та "дрібнити" своїми інтерв’ю.

І саме фільм став відвертою розповіддю Тіни про найважчий період її життя.

"У цьому фільмі максимально показано, для чого я це зробила. Без гонорару, без прохань та вмовлянь, це моя особиста ініціатива. Якщо я своїм прикладом комусь допоможу, я буду дуже рада", - зізналася співачка.

 Кадр з фільму "Сила любові та голосу", який став одкровенням Кароль 

На зауваження ведучої про те, що колись Євген Огір хотів зняти фільм-мюзікл, Тіна сказала:

"Ти зараз мені таке нагадала, я вже й забула про це… Так, він колись хотів такий фільм, думаю, він буде пишатися. Дякую…".

Також Осадча згадала, як минулої зими Кароль вперше на всю країну розповіла про хворобу чоловіка. Тоді, під час інтерв’ю у Кельні, Огір стояв поруч з дружиною та спостерігав за нею.

"Ніхто не може зрівнятися своєю силою волі з людьми, які хворі на рак і знають про це. Найстрашніше розуміти, яка в тебе хвороба та який фінал цієї хвороби раніше чи пізніше. Тому усі мої зусилля – це ніщо у порівнянні з тим, як достойно він виніс цей удар долі", - каже Тіна тепер.

За минулий рік Кароль, здається, зробила більше, ніж за час, коли чоловік був ще живий. Вона поїхала у всеукраїнський гастрольний тур, випустила альбом, зняла кілька кліпів та фільм про себе.

"Після важкого розлучення з Олегом Чорним - моїм колишнім продюсером, я зустріла Женю. Він навчив мене вірити у свої сили, мати свій стрижень. Він випустив мене у велике плавання вже готовою морально, фізично, готовим бійцем", - пояснює свій успіх Тіна.

Наприкінці літа Кароль з сином нарешті переїхала до будинку, який вони купували з чоловіком. Попри чутки, артистка не збирається його продавати.

"Першою і головною моєю ціллю було переїхати у будинок, наш рідний дім, на який ми брали кредит, сплачували його разом. Будинок, який він не добудував, але все ж таки встиг багато чого зробити, встановити скрипковий ключ на даху. Я закінчила цей дім і вже з серпня живу з Венею у цьому будинку. Я вважаю цей будинок нашим місцем і ні про яку продаж речі немає і ніколи не було", - поділилася Тіна.

 Тепер Тіна разом с синочком живуть у будинку, який не зміг добудувати Євген

З одкровень Тіни у фільмі стає зрозуміло, що вона досі відчуває присутність чоловіка у своєму житті.

"Звичайно, я хочу в це вірити. І я вірю, і кохаю... І буду кохати. Знаєш, як про це можна говорити? Звичайно, він тут!" - сказала Кароль Осадчій.

 Кадри з фільму, коли Тіна розповідає про чоловіка

Цікаво, що головний інвестор Тіни, Олеся Рябініна чи не вперше розповіла на камеру про стосунки зі співачкою, яку вона багато років тому повезла на конкурс "Нова хвиля" в Юрмалі.

Протягом 10-ти років Рябініна вкладала гроші у Кароль, а після смерті Огіра – допомогла співачці вистояти.

"У нас такі стосунки, які неможливао виміряти грошима або цифрами. З появою Жені в нашому житті стало усе на серйозні рейки. Я якоїсь миті зрозуміла, що скоро вкладені гроші почнуть повертатися. Женька дісйно робив усе можливе, щоб це так і було. І в нього все вийшло", - зазначила Рябініна.

 У фільмі Тіна розповіла, як завдяки Євгену вона стала справжньою зіркою

Олеся була однією з перших, хто дізнався про хворобу Огіра. За її словами, вони до останнього вірили у найкраще та не збиралися завершувати кар’єру Тіни.

"По-перше, ми жодної миті не мали сумнівів, що все буде добре. Що Женя усе подолає, усе мине, наче страшний сон. Ми були настільки впевнені у цьому, що думок кидати сцену не було. Сцена – це її життя, вона ж не може кинути жити", - розповіла продюсерка.

 "Сцена - це життя Тіни", - сказала продюсерка

Весь час Рябініна була порчу з Кароль. У фільмі Тіна розповіла, що хотіла покінчити життя самогубством.

"Так, була така мить. Це було дуже давно. Вона навіть не сказала, просто щось таке було у її словах… І ми мали серйозну розмову про те, що таке життя і чому людина народжується. І як неможливо припинити це самостійно, що це повинен вирішувати хтось нагорі. Так, це було, ми це пережили. Все добре", - сказала Рябініна.

Стоп-кадри з фыльму "Сила любовы та голосу", фото з сайту "Світське життя" та фото зі сторінки "ФанТіни" у ВКонтактеПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами