Огнєвіч на рожевому килимку позакидала ноги та розслабилася з м’ячем

04.12.2018, 16:25 Tablo ID

Напередодні новорічних свят поради краси від зірок особливо актуальні. І співачка Злата Огнєвіч це, вочевидь, знає.


Тому завжди струнка та підтягнута артистка показала в Instagram кілька своїх улюблених вправ на прес.


Також Злата закликала менше часу проводити у соцмережах, частіше виходити із зони комфорту та починати не з нового року, а вже сьогодні.
 Огнєвіч займається не лише балетом і йогою А і просто качає прес на килимку 

Після кожного тренування Злата радить розслабляти м'язи. Вона це робить завдяки спеціальній сфері. 
 

Посмотреть эту публикацию в Instagram


#60секундПРО 💋 . Скільки часу Ти витрачаєш на інстаграм, фейсбук або просто «плавання» в інтернеті 🌍? Якщо відповісти чесно- я почую від тебе слово «Багато!»😯😅 Є прекрасна альтернатива 🔥💪🏼 Якщо хочеш РЕЗУЛЬТАТ в будь-якій своїй діяльності- виходь із зони комфорту! 🙌🏽 Будь сильніше, ніж твої звички і покажи іншим Людям, що все можливо і ВСЯ сила- є в нас ! Кидаю Тобі виклик і пропоную дещо змінити!))) . 👉🏼починати можна вже сьогодні, а не так, як зазвичай: « От в новому році/ завтра я зроблю і те, і те, і буду таким успішним, сильним, гарним, САМИМ-САМИМ»! 👊🏼☝🏽😻 Тепер, щодо вправ на відео: . 🔹Це вправи на прес. Їх 5 ( але насправді- таких вправ існує безмежна кількість😎)! . 🔹Кожну з вправ ми робимо 15-20 разів поспіль, для перших двох тижнів вистачить ОДНОГО підходу. . 🔹Під кінець другого тижня я рекомендую підвищувати градус напруги і робити не менше 20-25 рухів поспіль з однієї вправи, залишаючи всі ці 5 вправ. . . 👉🏼🔴Що робити далі, розповім пізніше, а поки- на коврик і вперед! Я вірю в Вас, мої прекрасні дівчатка!!! 🙌🏽🧘🏽‍♀️💜 . . В фіналі відео я роблю масаж спеціальним вібруючим м‘ячем, який називається «Гіперсфера» 🎾 #златаогневич #zlataognevich #fitness #sport #lifestyleblogger #vlog #kyiv #ukraine #київ #україна #спорт #зож


Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich) 4 Дек 2018 в 4:43 PSTА нещодавно спортивна Огнєвіч вразила мережу своїм шпагатом у повітрі. 


Фото і відео з Instagram©2005 — 2018, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами