Дімопулос показалася з розчепіреними ногами та назвала всі свої заняття

06.12.2018, 16:32 Tablo ID

Виявляється, Санта Дімопулос не лише займається спортом та релаксує на світових курортах. У неї є ще багато занять.


Усі свої роботи 31-річня екс-"ВІА Гра" перелічила в Instagram, бо її багато про це запитували.


Що цікаво, Санта вже не називає себе співачкою та взагалі не згадувала про "ВІА Гру", бо це вже "минулий етап її життя".


Зате Дімопулос зауважила, що вона займається фітнес-додатком, має заклад здоров’я та краси, продає вінтажне вбрання у власному бутіку, має свою цифрову радіостанцію та не уявляє своє життя без благодійності.


View this post on Instagram


Освежим факты о моей деятельности на данный момент;) Меня зовут Санта, мне 31 год. 🔸Я обожаю спорт во многих его проявлениях, на этой волне создала со своим партнёром @mirko.aleksei фитнесс приложение @femfiterpro_official ; 🔸Я глубоко в теме здоровья, как одно из его направлений я создала оазис красоты и долголетия @wellnessbar_official ; 🔸Я люблю красивые вещи, в частности винтаж, поэтому 5 лет назад создала компанию GoldVintageGroup, в неё входит самый красивый бутик @goldvintage2 на Лютеранской 33 (комиссионные, винтажные и новые вещи); 🔸Я считаю благотворительность неотъемлемой частью своей жизни. Помогаю в частном порядке бедным семьям, тем, кому нужна медицинская помощь и поддержка. Поддерживаю и на 100% доверяю фонду @letshelp_together (дома престарелых), @club_dobrodiiv (дети/подростки сироты и с неблагополучных семей), детскому реабилитационному центру @sunshinechildrencenter для детей сирот (Киевская область); 🔸Я обожаю музыку, как следствие стала владельцем цифровой радиостанции Hyperadio Если есть вопросы - пишите в комментариях , постараюсь ответить ❤️


A post shared by 𝐒𝐚𝐧𝐭𝐚 ❤️ 𝐃𝐢𝐦𝐨𝐩𝐮𝐥𝐨𝐬 (@santadimopulos) on Dec 5, 2018 at 10:54am PSTА ще, відповідаючи на запитання своїх фолловерів у сторі, Санта розказала про те, яким спортом займається, та про свій щоденний раціон.
  Іноді йога все ж таки буває у розкладі Санти І де з таким харчуванням вона сили знаходить на усі ці справи і вправи? Зате прес он який рельєфний "Заздалегідь погоджуюся, фото дивне. Але ж все одно красиве, правда ж?" - написала Дімопулос під цією світлиною

Нагадаємо, не так давно Санта розказувала про період життя, як вона була багатодітним "вибоховим пристроєм".


Фото з Instagram©2005 — 2018, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами