"Встиг провтикати дещо": Клопотенко розповів про перший місяць подружнього життя
Зірковий ресторатор та шеф-кухар Євген Клопотенко розповів про своє життя у новому статусі одруженого чоловіка.
Весілля Євгена і Катерини відбулося 12-го червня, і за півтора місяці вони, як виявилося, не так багато часу провели разом. Саме тому спільні ритуали у закоханих тільки починають з'являтися.
"Вони лише формуються! Ми не встигаємо жити: то зйомки, то відрядження, то ще щось, тому немає такого дня, щоб сісти й поговорити про це. Дуже мало часу одне на одного", - зізнався Клопотенко.
Євген Клопотенко і Катерина Воскресенська у шлюбі вже трішки більше місяця
"Але те, що в нас уже є з традицій, – 100% їсти. Ще грати в бадмінтон, зустрічатися і готувати з друзями! Це поки що основні", - утовнив він.
До того ж, Євген уже встиг забути про важливу дату.
"Ми одружені не так давно, а я вже встиг провтикати дещо! Дружина сказала, що минув місяць від дня одруження, а я її не привітав. Тож тепер у нас на одну важливу дату більше: щомісяця вітаємо одне одного 12 числа, тобто в день весілля, і 24, коли познайомилися. Тобто кожні півмісяця я маю щось робити (усміхається)", - поділився кухар.
Тепер у подружжя дві дати для святкування
Нагадаємо, у Євгена і Катерини було красиве і незвичне весілля з етнічними обрядами, кроваєм і танцями під дощем.
Після весілля Клопотенко показував, як дружина голить йому голову, а сама вона кардинально змінила зачіску.