Щоденник травесті-діви Монро
Версія для друку


Монро пробігла марафон й розповіла про підготовку до нього

28.04.2014, 14:16
Tablo ID

Травесті-діва Монро вразила витривалістю – 27-го квітня вона пробігла 42 кілометри київського марафону.

Після того, як Монро поділилася успіхом на сторінці у соцмережі, ТаблоID поспілкувався зі спортивною артисткою та дізнався про тонкощі її підготовки до пробігу.

"Цей день увійде в мій особистий літопис! 27 квітня 2014! Позаду 42 км 190 метров, півроку посилених тренувань і щоденної роботи над собою і своєю свідомістю, адже в марафоні ти змагаєшся виключно з собою, а не з хвилинами!" - написала Монро у ВКонтакте.

Як виявилося, білявка займається бігом усе своє свідоме життя.

"Мені ідеально підходять аеробні навантаження і відкритий простір. Я візуально сприймаю світ, тому мені життєво необхідно постійно щось або когось розглядати. До речі, я ще й чудово плаваю", - поділилася Монро.

Монро подолала дистнацію у 42 кілометри

За її словами, бажання пробігти марафон виникло минулого літа.

"У той час я перебувала в особистісному глухому куті і, поміркувавши, я дійшла висновку, що потрібно здійснити щось значуще у своєму житті, те, що багатьом непідвладне! У результаті вибрала марафон", - розповіла травесті.

Спочатку Монро почитала необхідну літературу та спеціальні сайти і форуми.

"Моїй радості не було меж, адже взуття і одяг для бігу вразили буйством фарб і різноманітністю, а для мене дуже важлива естетична складова будь-якого процесу! Купила дві пари кросівок, склала особистий план тренувань і вперед", - зазначила спортсменка.

 Монро півроку готувалася до марафону

"Вставала з ліжка, відразу натягала форму, розминка і - в парк. Поступово дистанція збільшувалася, якщо вранці не виходило - бігала ввечері. На гастролі і у відпустку я завжди беру кросівки, і як тільки видається вільні півгодини - біжу по вулицях, розглядаючи все і всіх", - поділилася Монро.

Травесті-діва зауважила, що у процесі підготовки головне - прислухатися до свого тіла, але не йти на поводу у свідомості, яка лінується.

"Лінь властива всім, без виключення! Але навчіться замінювати думки про те, що втомилася і тіло ниє, на приємні спогади і захоплення від перемоги над самим собою ж", - порадила Монро.

Для Монро київський марафон став першим у житті.

"Вчора після фінішу думала, що останній, а до вечора зрозуміла, що далі буде, тим більше кількість марафонів по всьому світу достатня, тільки на найпопулярніші потрібен особистий офіційний високий результат! Тепер поєднуватиму приємні подорожі з корисними справами", - зізналася Монрітта.

Також телеведуча підкреслила, що найскладнішими у дистанції є останні 5-7 кілометрів.

"…Але мені допомагали спогади про людей, які були і є в моєму житті. Так само я спеціально записала знакову музику, з якою у мене асоціюються важливі події з життя. Плюс попереду маячили спини, які абияк, але бігли, а я ж боєць, змагаюся не тільки з собою, але і з іншими, і дуже хотілося вибігти з 4-х годин! Так і вийшло", - похвалилася Монро.

 Монро пробігла 42 кілометри за 3 години 59 хвилин. До речі, для марафону вона зробила патріотичний манікюр

І наостанок артистка додала:

"Сподіваюся, з часом київський міжнародний марафон стане настільки популярним, що буде можливість повністю перекривати траси, оскільки машини в сусідніх рядах іноді лякали, і складати маршрут без додаткових кіл і розворотів". 

 Монро продемонструвала результат тренувань

Фото надані МонроНовини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами