Скрипка з Жаданом та Положинським заспівали "Марш Нової Армії". ВІДЕО

06.12.2017, 14:30 Tablo ID

Лідер "ВВ" Олег Скрипка вирішив зробити музичний подарунок до Дня Збройних Сил України, який відзначають 6-го грудня.


Разом з іншими музикантами він заспівав "Марш Нової Армії" та зняв на нього відео.


"Нашу першу грудневу прем'єру - відео на пісню "Марш Нової Армії" - презентуємо з нагоди Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України!" - написав Олег у соцмережі."Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії", - зазначив Скрипка.


"Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті", - поділився музикант.
 Українські рокери на чолі зі Скрипкою записали пісню до Дня Збройних Сил

До запису аудіоверсії маршу Олег Скрипка долучив українських рок-музикантів: Сашка Положинського, Олега Михайлюту, Сергія Жадана, Тараса Чубая, Івана Леньо та інших.


Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір "Зродились ми великої години.." Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.


Відео з YouTube, фото з Facebook©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами