Навчати "пацанок" манерам справжніх леді в новому сезоні намагатиметься сваха-авантюристка 

ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ
31 січня 2015, 15:25
Про те, що її запросили стати викладачкою Школи леді в новому сезоні телевізійного шоу "Від пацанки до панянки", Ірина Зайцева розповіла підписникам у своєму інстаграмі.

Переглянути цей допис в Instagram

Раскрываю карты! 😊 Прошлый год принес мне удивительный и необычный опыт - после 5-ти летнего перерыва на ТВ я возвращаюсь в качестве преподавателя Школы Леди в проекте “Від пацанки до панянки” на Новом канале. 👩‍🏫 ⠀ Так знаменательно - премьера 17 февраля - как раз к моему Дню Рождения. Вот такой подарок мне преподнёс 2019 год ❤️ ⠀ МІСІС «УКРАЇНА-ВСЕСВІТ» І ТЕЛЕВЕДУЧА-МИСТЕЦТВОЗНАВЕЦЬ: ХТО СТАВ ЗАВУЧАМИ ШКОЛИ ЛЕДІ... ⠀ Детальніше: https://ledi.novy.tv/ua/news/2020/01/21/misis-ukrayina-vsesvit-i-televeducha-mistetstvoznavets-hto-stav-zavuchami-shkoli-ledi/

Допис, поширений ИРИНА ЗАЙЦЕВА 👑 QUEENS COACH (@iryna_zaitseva) 22 Січ 2020 р. о 1:00 PST

"Розкривши карти", колишня Місіс Україна-Всесвіт також не без гордості натякнула, що давно прагнула повернутися на телебачення після 5-річної перерви.

На офіційному сайті телепроекту оновлений склад очільниць Школи леді неоднозначно анонсували як команду із "трьох блондинок". Як тільки імена викладачок стали відомі, жінки прокоментували, якими методами мають намір виховувати своїх підопічних-хуліганок під час проекту.

Зокрема, Ірина Зайцева розповіла, що працюватиме "на серцевій чакрі". Таким чином, з її слів, вона намагатиметься викликати довіру в своїх учениць та оточити їх любов’ю. Перед цим же жінка мала дещо іншу думку, адже зізнавалася у своїх побоюваннях перед участю в проекті.

"Взятися до роботи з загубленими і агресивними дівчатами, яких і дівчатами складно назвати, було точно непередбачувано...",заявила Ірина.

З якою метою продюсери шоу зробили саме такий вибір наставниці, зрозуміти важко.

Адже ідея "Від пацанки до панянки" з самого початку полягала у тому, щоб дати гарний приклад та навчити добрим манерам дівчат, за плечами кожної з яких – складні життєві ситуації, психологічні травми і погане виховання.

Назвати ж моральним авторитетом Ірину Зайцеву, м’яко кажучи, важко, з огляду на те, чим вона займається в повсякденному житті.

Рід занять, якому останнім часом присвячує себе Ірина Зайцева, сама жінка характеризує як коучинг. Однак засвітившись у викривальному телесюжеті ТСН, Місіс Україна-Всесвіт дала зрозуміти, що, по суті, займається звідництвом.

Самотнім клієнткам із заниженою самооцінкою, які звертаються до коуча Зайцевої, Ірина пропонує 30-денну програму пошуку ідеального чоловіка. Серед рекомендацій – підходити знайомитися першою і обов’язково "крутити попкою".

Очевидно, саме такі манери, на думку новоспеченої викладачки Школи леді, притаманні справжнім панянкам.

Нагадаємо, що вперше "Від пацанки до панянки" вийшла на українські телеекрани в 2010-му. Тоді серед викладачів Школи справжньої пані були професійні психологи та фахівці з етикету, зокрема експертка з дипломатичного протоколу, президентка Etiquette School Наталія Адаменко.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів