"Ховайтеся глибше": Нікітюк під час обстрілу РФ показалася в задимленому паркінгу

15 червня, 09:25

Телеведуча Леся Нікітюк у ніч обстрілу столиці з 14 на 15 червня ховалася в паркінгу на -3-му поверсі, але і це виявилося небезпечним. 

У сторіс Instagram Леся пожалілася на задимлення і закликала ховатися глибше, бо навіть на таком низькому рівні у паркінгу їм не було чим дихати. 

Леся показалася в паркінгу під час атаки РФ на Київ

"Друзі, страшна ніч! І, як показала практика, навіть -1 поверх паркінгу дуже небезпечний. Та що тут казати, навіть на -3-му дихали горілим. Тому не нехтуйте особистою безпекою. Ховайтеся, і ховайтеся глибше", - звернулася до підписників Нікітюк. 

Нагадаємо, у травні під час масованого обстрілу Києва Маша Єфросиніна розповідала, як вони з сином відчували землетрус навіть у метро. 

IDEALMEDIA