"Ховайтеся глибше": Нікітюк під час обстрілу РФ показалася в задимленому паркінгу
15 червня, 09:25
Телеведуча Леся Нікітюк у ніч обстрілу столиці з 14 на 15 червня ховалася в паркінгу на -3-му поверсі, але і це виявилося небезпечним.
У сторіс Instagram Леся пожалілася на задимлення і закликала ховатися глибше, бо навіть на таком низькому рівні у паркінгу їм не було чим дихати.
Леся показалася в паркінгу під час атаки РФ на Київ
"Друзі, страшна ніч! І, як показала практика, навіть -1 поверх паркінгу дуже небезпечний. Та що тут казати, навіть на -3-му дихали горілим. Тому не нехтуйте особистою безпекою. Ховайтеся, і ховайтеся глибше", - звернулася до підписників Нікітюк.
Нагадаємо, у травні під час масованого обстрілу Києва Маша Єфросиніна розповідала, як вони з сином відчували землетрус навіть у метро.