Матіос розповів про "вареничний" рекорд, улюблені серіали та відсутність гаманця

17.07.2017, 13:00 Tablo ID

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос запевняє, що не має гаманця та кредитки, майже не витрачає гроші та може з’їсти кілька десятків вареників за раз.


Про свій побут, схильність до повноти і тату у вигляді сови Матіос розповів у програмі "Інтимні зони".
 Будинок на 518 квадратів, у якому живе Матіос, орендує його дружина-мільйонерка

Вже колись дружина Матіоса, Ірина Барах, яка вже 25 років вирощує хліб і має мільйонні статки, казала, що кличе чоловіка "плєдіком".


"…Бо я приходжу і ховаюся вдома. Я настільки вичавлений приїжджаю з роботи, що я не хочу нічого, це великий "біч" для родини, але так є. Та завдяки стосункам, які в нас є, що в нас дружна й дуже велика родина, я почуваюся щасливим", - зауважив головний військовий прокурор.
 Ось тут, у цій кімнаті Матіос і стає тим "плєдіком"

В одній з кімнат у будинку Матіоса є великий телевізор.


"Я чого сплю так мало – я приходжу додому, і щоб відволіктися, дивлюся, що мені подобається. Крайній серіал, який я подивився – з Томом Харді "Табу". Любимо Вуді Аллена, люблю Бессона "5 елемент", я завжди кажу, що я 5 елемент", - розповів пан Анатолій.
 Матіос спить по 4-5 годин, але серіали подивитися встигає. А ще він прокидається о 6-й, аби позайматися у спортзалі

На запитання, хто за все платить, Матіос зазначив – дружина, бо він сам навіть кредитки не має.


"Я не витрачаю гроші. Я не ношу гаманець, єдине що ношу – це посвідчення і дозвіл на зброю. У мене достатньо висока зарплата (48 тисяч гривень – ред.), але я її фактично не трачу. Сьогодні заплатив за ремонт службової машини. Люблю ще, якщо ми кудись їдемо, доньці щось купувати", - зізнався Матіос.


"Вона мені якось замовила блиск для губ, довелося усіх моїх знайомих євреїв в Одесі просити, щоб вони з Америки замовили і сюди переслали. Він коштував 20 доларів, але ви б бачили втіху тієї маленької дівчинки, яка отримала дорослий блиск для губ", - згадав прокурор.
 З подорожей Матіос з дружиною привозять багато цікавих речей

Через те, що Матіос має схильність до зайвої ваги, дружина обмежує його у їжі.


"Страшенно люблю вареники. Іноді люблю з’їсти сала із часничком, але тоді не можна на роботу, бо жодна жуйка не може позбавити запаху. Люблю шоколад, можу з’їсти півкіло шоколаду", - розповів він та похвалився власним рекордом з поїдання вареників – 56 штук за один раз.
 Схованок шоколаду прокурор не має, бо, каже, від дружини неможливо щось сховати В армії Матіос мав вуса, а зараз їх не носить, бо схожий "на продавця шаурми та апельсинів" Цю картину Анатолій намалював сам у 1989-му році, коли служив в армії Одним із хобі головного військового прокурора є шахи. У них він грав навіть з Борисом Ложкіним в Адміністрації президента

Також Матіоса знову запитали, чому він зробив татуювання у вигляді сови.


"У мене гарний біцепс. Всіх пацюків поїдає сова. Сова – це мудрість. Полює вночі. І пугу-пугу, козак з лугу", - пояснив прокурор і додав, що робив тату в Києві у майстра Ілюші, коштувало воно 200 доларів.
 Процес татуювання тривав 7 годин, за які Матіос викурив пачку цигарок

А от про особисте життя і про те, чому роман з Іриною тривав досить довго, перш ніж вони вирішили побратися, Матіос казати відмовився.


"Мені було важко прийняти рішення одружитися, особливо за таких обставин, що вона може дозволити собі майже все…" - лише і сказав прокурор.
 Крім того, що Ірина кличе чоловіка "плєдік", вона ще й вважає його нудним

Фото "Української правди" та стоп-кадри з відео "ТСН"©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами