Шовковський з коханою провели вечір з "Грибами"

14.04.2017, 11:26 Tablo ID

Після вояжів до Росії гурт "Грибы" дав довгоочікуваний концерт у Києві. На закриту вечірку в одному з найпрестижніших клубів столиці злетілися усі ті, кого не залишили байдужими такі "вірусні" хіти, як "Тает лед" і "Мы типа грибы".


Серед тих, хто вирішив на власні очі й вуха оцінити "феномен" "Грибов" були футболіст Олександр Шовковський та його цивільна дружина Марина Кутєпова, бізнесмен Вагіф Алієв, Ася Мхітарян тощо.
"Грибы" "виросли" у КиєвіГурт гастролює і Україною, і РосієюГолкіпер Олександр Шовковський із коханою Мариною Кутєповою музичну подію не пропустилиДіджей Іра Чемпіон робила фото для Instagram?Артур МхітарянБізнесмен Вагіф Алієв під "Грибы" спілкувався з дамоюВласниця модних бутіків Ася Мхітарян теж слухає "відкриття року"Модель Юліана Дементьєва Юра Бардаш і компанія "розірвали" столичний клубПубліка в екстазі 

Нагадаємо, раніше під "Грибы" уже витанцьовував нині скандальний співак Іван Дорн, а рубльовські дружини влаштували тисняву, аби потрапити на московський концерт українського гурту.


Фото Дмитра Ларіна для ТаблоID та фото Jetsetter.ua©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами