МЗС Росії обурилося словами Скрипки про гетто для тих, хто не може вивчити мову

20.04.2017, 17:18 Tablo ID

Неочікувано бурхливу реакцію офіційної представниці російського МЗС Марії Захарової викликало висловлювання музиканта Олега Скрипки про те, що люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ.


"Таким ставлять діагноз "дебілізм", - заявив лідер "Воплі Відоплясова" в інтерв'ю "Українській правді".


"Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ", – сказав Скрипка.
 На думку Скрипки, люди, які не можуть вивчити мову - соціально небезпечні

На думку Олега, в ідеальній країні, українська має бути панівною мовою у суспільстві, на радіостанціях мають крутити 100% української музики, "а не 25-35 нищебродських відсотків".


"У моїй країні мрій держава працює в резонансі з провідними культурними діячами. Там мир і абсолютна перемога України у війні, яка зараз триває... Я не державний діяч, я мрійник, максималіст. Я хотів би жити у повністю україномовному культурному середовищі. Навколо себе я це реалізую –  я спілкуюсь з найкращими українцями, я беру на роботу в свій штат україномовних професіоналів. Якщо люди не володіють українською, вони мають повне право шукати роботу в інших краях", – сказав Скрипка.
  "Я хотів би жити у повністю україномовному культурному середовищі"

"Слова соліста гурту "Воплі Відоплясова" треба оформити розтяжками і повісити від аеропорту "Бориспіль" до Хрещатика: "Вітаємо учасників Євробачення. Почувайтеся як в Європі: ми будуємо гетто для дебілів, які не говорять по-українськи. Welcome to Ukraine!"  - так відреагувала на висловдення Скрипка Марія Захарова у Facebook.Повне інтерв'ю читайте на сайті "УП.Культура"


Фото Артема Жавроцького©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами