"Котічєк" Мухарський заявив, що виплатив Єгоровій майже мільйон аліментів

10.11.2017, 15:34 Tablo ID

Шоумен Антін Мухарський заявив, що за три роки судової тяганини зі своєю колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою виплатив їй аліментів на майже мільйон гривень.


Про це він заявив у своєму Facebook.


Крім того, Мухарський виклав відео, на якому Єгорова каже, що у її будинку розмовляють російською мовою, і тому не пускає екса до дітей.
 "Котічєк, нє гоні бєса", - каже Єгорова МухарськомуМухарський за три роки виплатив майже мільйон гривень на трьох своїх дітей

"Але сьогодні я побачив вже колишню дружину в якості експерта із сімейного права на засіданні комітету Верховної Ради, де обговорювалося питання нового закону "Про стягнення аліментів". Поруч - купа поважних людей, які уважно слухають історії про "націонал-фашиста", "падонка-алімєнтщіка" і "підступного зрадника", який на цей момент (це якось усюди замовчується) виплатив своїм дітям за три роки 901 457 гривень", - заявив Антін.


"Тож якось дуже пригадалася СМСочка трьохрічної давнини: "Ну, котічєк, тєбє пі#да. Ході оглядивайся!" - написав Мухарський.


Також Антін знову згадав про "серйозних прокровителів" Єгорової, через яких його справу затягують, а борги лише зростають.
Нещодавно Єгорова поскандалила з патрульними, а перед тим заявляла, що не хоче, аби Мухарський говори із дітьми українською.


Фото та відео з Facebook©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами