Майно Мухарського арештували через борг по аліментах Єгоровій

06.01.2018, 11:55 Tablo ID

Майно шоумена Антіна Мухарського опинилося під арештом через його борг по аліментах на спільних із акторкою й телеведучою Сніжаною Єгоровою чотирьох дітей. Сума боргу становить близько 400 тисяч гривень.


Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька в ефірі "5 каналу", пишe NewsOne.
 Майно Антіна арештували через борг

"У випадку Антіна Мухарського - на чотирьох дітей не платилися аліменти, заборгованість накопичилася близько 400 тисяч гривень за весь час, і було арештовано його майно", - пояснила Бернацька.


За її словами, частину арештованого майна вже продано, а саме авто з зображенням Мухарського та Єгорової.


Як відомо, днями президент Петро Порошенко підписав закон, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів та нові засоби примусового виконання рішень до боржника: тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобом, володінні зброєю, полюванні і виїзді за кордон до повного погашення заборгованості.
 Мухарський завзято протестував проти закону про аліменти

Нагадаємо, саме проти цього закону Мухарський публічно протестував голяка. Він заявляв, що вже й так виплатив Єгоровій аліментів майже на мільйон гривень.


Сніжана ж раніше підкреслювала, що між нею та ексом існує офіційна угода, де зафіксована сума аліментів, яку він сам погодився сплачувати до повноліття спільних нащадків. 


Фото з Facebook Мухарського 
©2005 — 2018, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами