Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Хто визволятиме з міліції зірок, чи Кому потрібна Камалія?

08.01.2008, 15:02
Tablo ID

Коли мій знайомий поїхав забирати з міліції вночі брата, я подумала: "А якби те саме сталося з Могилевською чи Вольновою, приміром?". Не дай бог, звісно, але ж я завжди думаю про зірок наших, от і закортіло провести дослідження на тему, а кому потрібні вони?

В кінці минулого року не стало дизайнера Христини Гусіної - ні, нічого поганого, людина жива, але як дизайнер - померла. Не може розриватися тендітна жінка між двома країнами тільки заради того, щоб підтримувати марку дизайнера. До того ж було б якого - українського! Марка дружини і матері виявилася важливішою.

Христину Гусіну затягла сім'я

Не стало в кінці року і холостяка Іллі Ноябрьова - нарешті він одружився з дівчиною Машею! Вона жила з ним кілька років, дбала про нього, зокрема і на людях так, що серце стискалося.

Іллі Ноябрьова теж не стало. Як холостяка - білявка Маша допомогла 

Чого варта була тільки поведінка на презентації книжки Іллі - вона його і виціловувала, і крихти змахувала - і все щиро! І от одружилися. За всіма канонами, як не дивно: Маша в білій сукні з кількаярусними воланами і довгим шлейфом.

Про належність наших співочих зірок до тієї чи іншої людини - можна судити за їхніми піснями і відео.

Тут все дуже просто. Лобода потрібна Мішкє, Кароль - пупсіку. Хоча стоп! Лобода тепер потрібна екс-пупсіку Тіночки - Чорному.

Альона Вінницька. Колись через неї і заради неї, чарівної ведучої музичних новин біз-тв, створили гурт "Віа Гра", а тепер вона не потрібна ані Костюку, ані Меладзе, а виключно двом богатирям-братам, з якими виступає. Одному з них більше, бо він її чоловік, і разом вони ще з часів, коли Альона була неповнолітньою.

Вінницька ще з часів неповноліття потрібна своєму чоловікові та його брату 

Співачка Gallinа рік закінчила не сама, а з дитиною - народила і щаслива. Тож потрібні вони одне одному зараз більше, ніж дівчина сцені, а сцена їй, хоча і не збирається з неї іти. Дитині та таємному чоловікові, від якого ця дитина.

Галліна - дитині таємничого батька

Галя - молодець. Одна з не багатьох, хто вміє приховувати приватне життя, чого не скажеш про Катерину Бужинську. Останній не вдалося втримати за язика свого чоловіка - пластичного хірурга Володимира, що розпатякав всьому світові, що дитина не від нього, а від якогось таємного депутата-мільйонера.

Ася Ахат. Ася потрібна двом своїм синам, хоча про другого, якому недалеко до 20-ти, ніколи не згадує, а говорить про п'ятирічного, маленького. А ще - чоловікові, який постійно їздить з нею всюди, де б вона не була.

Об цей факт розбивається весь еротизм і загадковість співачки, і розумієш, що всі ці суконьки і натяки - лише творчість. А життя геть інше - у неї, про пісні якої стиліст Сергій Звєрєв сказав "все это писькина песня, чтобы мужа возбуждать".

"Писькина песня, чтобы мужа возбуждать", як казав Сергій Звєрєв, потрібна тому ж таки її чоловіку та дітям

 

Ольга Горбачова. Арктика, пробачте, потрібна тій же Ассії, бо вона її найліпша подруга, незважаючи на те, що на одній з останніх світських вечірок року з‘явилася вона разом з Білик та її Гусаром, тобто Дікусаром.

Ассія їй все одно ближче, і саме вона свого часу порадила, мовляв, ти, Олю, і в житті маєш бути такою, як на сцені, бо люди всюди.

Ще Горбачова потрібна своїй дитині, але не заради неї точно тримає свою вагу в межах до п‘ятдесяти, а заради Юрія Нікітіна. Як би не піарили вони своє нещасне кохання, все одно завжди разом. В ресторанах разом, продукти у "Фуршеті" чоловіка Ахат, бізнесмена і політика Ігоря Балюка, купують разом.

Горбачова і її 50 кіло так само потрібні Юрі Нікітіну та їхній доньці Поліні

Ну інколи може долучатися сестра Олі - дуже схожа, до речі, на неї губами, а, якщо перефарбувати в білий...

А от їй самій потрібні дві її блондинки, бо вона застрахувала їхню цнотливість. Тобто хоч із цнотливістю (бо на співи вона не впливає), хоч без неї, але користь з дівчат для Олі є.

Наташа Могилевська. Вони одне одному потрібні з Ямою. Чисто по роботі. Людям потрібна на корпоративах казка про любов. От вони її і дають, водночас заробляючи.

Могилевська все ще потрібна Ямі, і неважливо, що є якась Ліля

Ну а що, у Ями є Ліля - про це знають виключно завсідники світських заходів, а люди звичайні й досі гадають, які ж стосунки у найкрасивішої жінки початку 2007-го року (версія журналу VIVA) з цим лисим?

Про інших учасників танців навіть не цікаво, бо все ясно. У Зеленського - дружина Олена, маленька донька Саша і "Квартал 95", у лисого, другого - не Ями, Кошового, - теж дружина і незабаром, слід думати, дитина буде.

У Пономарьова - Куся. Відверто кажучи, аж млосно стає, бо надто пряно чути від ідеалу донедавна всіх українських жінок, вічні соплі про любов до Кусі, бачити в кліпах Кусю і читати численні інтерв‘ю, що життя йому подарувала Куся.

Пономарьов живе Кусею

Якось на фоні цього екс-дружина Альона Мозгова опиняється в більш вигідному становищі, бо вона нічого не каже, а просто виховує двох доньок і працює на ниві продюсування (останній тур Білик "Мы будем вместе").

А екс-дружина Пономарьова Мозгова - своїм двом донькам і Ірині Білик

Пара Потап і Настя Каменських дуже потрібні фанам - їх у них і в Росії, і в Україні багато - от хто вхопив хвилю, так вхопив. Настя - єдина з-поміж українських співачок, хто брав участь у російському мега-шоу "Две звезды".

Запальні Потап і Настя Каменських потрібні фанам

Раз її визнала Пугачова, то можна і не сумніватися, що найближчим часом у цієї парочки все буде гаразд, хоча в інтерв‘ю з ними і стала модною фішка, що в житті вони дуже сваряться і не терплять одне одного.

Співак Джанго. От здавалося: не дуже вже і примітний, але в ліжку в своєму кліпі з російською красунею акторкою Катериною Гусєвою опинився саме він, хоч і соромився її відвертої гри, проте ж поцілунки і обійми мужньо переносив. І відповідав теж непогано, хоч і каже, що грати не вміє.

Джанго принаймні раз був потрібен у ліжку зірці серіалу "Бригада" Каті Гусєвій

Гайтана. Ця чорношкіра так і лишається понад усе потрібною тут в Україні, скільки б не говорили про вихід за бугор та іноземних продюсерів. Кому? Своєму продюсеру, упоряднику звукозаписуючої компанії Лавіна-мьюзік Едуарду Кліму. Невідомо, на якому етапі його стосунки з дружиною, але про стосунки з Гайтаною знають всі більш-менш зрячі.

А еротична Гайтана, схоже, не менше за дружину, потрібна своєму продюсеру Едуарду Кліму 

Цікаво, кому потрібна - таке питання виникає, до речі, часто - а кому потрібна оця, Камалія? Колись вона принесла дизайнеру Вікторії Гресь колоду порно-карт і сказала: зшийте мені щось таке.

Стилісти за голову хапаються, коли бачать це диво в черговому її творінні, але Камалії та її мамі - режисеру і продюсеру, як зазначено великими літерами в каталозі Шоу-біз - Інні Петрівні - байдуже.

А от кому потрібна Камалія? Хоча, напевне, мамі (на другому плані), чоловіку-індусу та своєму песику

У них свій смак і плювати, що хтось вважає, що його нема. Є яхта, є песик, є чоловік-індус. І є екран на Бесарабці, якому Камалія потрібна частіше за інших. І нікуди йому від цього не подітися.

В минулому році з‘явилося ще до десятка нових імен, і теж виникає питання, кому вони потрібні.

Юлія Войс - ну та вчилася разом з Тіною Кароль і Васею Бондарчуком, цілувалася вже з Дімою Коляденком, з Мойсеєвим співала. Їм-то глобально вона навряд потрібна, але завдяки їм піднялася на вищий від інших невідомих щабель.

Чи потрібна комусь Юля Войс? Можливо, відповість Діма Коляденко, який її цілував

Співачки Юлія Нельсон, якась Оксі, група "Сьоме небо" - кому потрібні невідомо, але режисерам відео точно, бо ті хоч на цьому заробляють.

Перелік можна продовжувати і продовжувати, особливо цікаво було б міркувати про політиків. Кому потрібні вони? Тільки Литвин про себе заявляв часто і багато, що - країні, тобто інші вже на це гасло претендувати не можуть, бо буде порушення авторських прав.

А! Ну і про Вольнову. З неї ж, власне почали. Часто після її статей з‘являється безліч бруду і лайок, на неї чомусь думали після першої моєї статті. Але повірте, Вольновій псевдоніми не на користь, вона свій бренд розвиває, і було б повною нісенітницею витрачати час ще і на просування Йода.

Є Вольнова і все. Так от вона потрібна вам. Ви пожвавлюєтеся, починаєте щось говорити, видавати на гора тонни потрібу і непотрібу, ви функціонуєте, а отже, в цьому сенсі Вольнова потрібна вам як пальне. Та каналу М1, який робить на ній рейтинги.

А от Вольнова точно потрібна - як пальне

Зрозуміло, що ці зв‘язки не обов‘язково вказують на тих, хто забере наших знаменитих публічностей і публічних знаменитостей з міліції вночі, проте у будь-якому разі бажаємо їм туди не потрапляти, бо нема в Україні такої зірки, яку знає кожен собака і відпустить кожен міліціонер.

Йода - Джедай Світської Хроніки

Фото Дмитра Амідова, прес-служби Галліни та Юлії Войс, з портфоліо агентства "Лінія 12", а також фото з сайтів http://www.dynamo.kiev.ua/, www.gpu-ua.info, http://www.bulvar.com.ua/, http://www.xxl.ua/, http://for-ua.com, http://www.liga.net/, http://mogilevskaya.ru/, http://ponomarev.kiev.ua/, http://www.ajdnevnik.Посилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами