Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Чим тхне свіжа зірка – Вольнова, Коляденко, Осадча?

15.01.2008, 11:57
Tablo ID

На одній із центральних вулиць Києва на сіті-лайтах з‘явилася реклама нового журналу з гаслом на кшталт "нам потрібні свіжі люди!"

Фраза розміщувалася на обкладинці з фото Дмитра Коляденка з загадковою блондинкою. Ні! Ані Білик, ані Войс. Хоча і сказав танцюрист в останній "Шоуманії", що ці двоє могли б заспівати дуетом пісню "Я люблю тебя, Дима!"

І Дикусар, і Коляденко - обличчя, безсумнівно, нові. Хоча щодо свіжості...

Та придушимо відчуття гидливості і принюхаємося.

До Коляденка варто принюхатися...

Цікаво: Коляденко за цю обкладинку заплатив? У кілька зайвих тисяч, в шалені гроші у хлопця з валізкою не віриться, хоча і розміщені фото саме там, де танцюрист зазвичай пересувається. Чи сам, чи з сином, чи з валізкою.

А це аксіома: хто платить за рекламу - розміщує її поблизу свого помешкання. Так можна вираховувати власників фірм.

Коляденко мріє співати. Сам про це казав. Співи, до речі, зможуть освіжити його обличчя. То танцював, а то заспіває. Хоча, здається, його ніша вже зайнята "Quest Pistols". Хіба що Діма як справжній шоумен потішить нас своїми оперними аріями. Потішила ж Надя Мейхер. А хто думав, хто очікував?

Ще один свіжак не просто так - Влад Яма. Теж мріє співати. Принаймні чутки ходять, кажуть, через ці голосові амбіції і свариться він періодично з Могилою.

Яма - свіжачок не просто так...

Можна Влада і Діму поєднати - теж буде щось свіженьке! Знову-таки у "Шоуманії" Коляденко розміркував про дуети.

Про дует з ним в одному з видань говорила і Юля Войс. Тож не може Діма не заспівати, точно заспіває. А чи заголосить Яма - ще питання.

На початку року активізувався Володимир Гришко. Вже співак, хоч і не свіжак. Та як воно бува в магазинах одягу: не розібрали суконьки чи краватки, на рік сховали їх, знову вивісили - і все вщент розібрали. Так і в зірковому шопі - не було українського Паваротті - і ніби вже скучили.

Виявляється, радник президента з питань культури 150-м співав в Метрополітен Опера у Нью-Йорку. Гришко брав участь у постановці "Війни і миру", у якій солістів було тільки 150 (серед яких і пан радник), а усього на сцені 300-400 чоловік.

Окрім того в Нью-Йорку Гришко провів турне. Шкода, що розповів тільки на нещодавньому сніданку для журналістів з водою і канапками, на яких саме сценах "турне кував".

Володимир Гришко виконав формулу "Ай'л бі бек", а тепер треба піднапружитись

Хоча окремим вмінням тенора можна повчитися:

1. Вмінню голосно кричати, але "этот стон у нас песней зовется" - хто там розбирається в оперних співах. Ми довірливі, віримо тим, хто себе називає майстрами опери.

2. Вмінню вдавати працездатність на користь України в поті чола.

3. Вмінню стукати себе в груди, примовляючи: я важко працював і сам, співами, не роботою на президента, дім заробив.

4. Вмінню відкривати молодих оперних зірок, яких він штовхає в спину - "йди з дядей привітайся", коли поруч з‘являється потрібна людина.

Питання тільки: для чого?!

Одна думка є. У 2007-му не відбулося його музичного фестивалю "Київська Русь" - раз, до президента підібрався нині вже міністр Василь Вовкун - людина культурно не менш активна - два.

Тож Володя знову мусить працювати, ліктями пробивати і вибивати.

Куди б легше було, якщо б дружина приміром теж терлася в колі високих чинів. Як-от дружина Михайла Крупієвського, режисера, секретар Ющенка Ірина Ванникова. Але ясно, що зовсім не через це він режисирував перший фестиваль "Наше Різдво". Завдяки чому теж самітно освіжився.

Один зі способів лишатися фреш-лук - самопіар серед друзів і знайомих. До такого способу вдається, до речі Ліля Подкопаєва.

Ліля Подкопаєва - вічно свіжа завдяки самопіару

Буквально напередодні 31-го числа вона розіслала усім знайомим смс: "С наступающим Новым годом! Подарок от Деда Мороза - телеверсия фестиваля "Золотая Лилия" (там-то во столько-то тогда-то)".

В інтерв‘ю Вольновій Ліля згадала, що скромність - перший шлях до забуття, тож і нагадує про себе навіть тим, хто її і так бачить ледь не щосекунди.

Такою само свіжою впродовж року, думається, лишатиметься і Тіна Кароль. Одне з видань з нею на обкладинці вже проанонсувало, що Тіна хоче дітей, хоча, хто зазирав всередину, знає, що про малих Тіна міркує досить на загальних засадах.

Тіна Кароль повідомила новину - вона вже хоче дітей

Ще б пак, має міркувати. Інакше буде нечесно - вона ж цілу книжку написала про гусінь, яка мріє стати метеликом. Цікаво, що гусінь Паутінка схожа на Тіну не лише ім‘ям.

Після моє минулої статті дехто обурився фразою, що нема в Україні зірки, яку знає кожен собака і міліціонер. Мовляв, а Руслана? А Вакарчук? А що вони, пробачте? Тобто, де вони?

Термін придатності вичерпується дуже швидко, хоча запашок і тягнеться шлейфом ще довгі роки. Можна навіть не робити нічого. Пожартувати, вийти з парламенту і зайти, дати кілька інтерв‘ю.

А від Руслани і Вакарчука ще тягнеться шлейфом запашок

На тему: як добре, що чоловіки-депутати в парламентській кав‘ярні пригощають. Схоже, Руслану, яка, як коняка, заробляє, такі безкоштовні радості збуджують. Славу поки нічим не пригощають, але втіху ж він від того отримує, раз пішов штанці протирати.

Вічно свіжим лишатиметься в новому році і Вітася Козловський, бо його аудиторія - 13+ теж вічно зелена.

Постійно згадується захист Віталіка перед дорослими дядями і тьотями, які шаленіють від його асексуальності, захід на Хрещатику, коли пісюшки зносили міліціантів і огорожу, бачачи свого кумира під час автограф-сесії.

Вітася Козловський свіжішає завдяки зелені фанаток

До того ж в цьому році співак обіцяється видати новий альбом. Ого-го подія! Гігант Козлік!

Останнім часом не обділяють увагою Васю Фролову. Нарешті, почали помічати, як сказала сама Вася. "Нарешті вона вперше твереза!" - вирвалося у співведучого "Фабрики зірок" Андрія Доманського під час одного з перших ефірів.

Та, відверто кажучи, якось байдуже до причин її інакшості. Байдуже навіть, що не стало таланту проявити себе в масштабному проекті.

Привертає увагу і Вася Фролова - відеороликами з пальцями і "дурнуватістю" 

І стало зрозуміло, що пасує їй вбрання музичного молодіжного куди більше, ніж каналу аж другого ешелону. Не тягнула вона останній - та все одно радує.

Витівка з пальцями на відео, дурість і насмішкуватість у розмовах з зірками, які, на диво, на фоні дурнуватої, на думку декого, колишньої моделі, виглядають ще більш дурнувато.

Ммм... кого б іще записати у потенційно свіжих? Кого можна порівняти з красивим, дорогим, спокусливим пакунком смачних цукерок?

Може, Сашу Ніколаєнко? Яка стрепенула своїм одруженням зі стариганем-багатієм навіть телеканали.

А здавалося б, хто? Модель, організатор конкурсу краси, менеджер якогось зарубіжного готелю...

Хм. Сукні їй шиють в Америці, але зачіски робитиме, до речі, наш - перукар Едгар.

Саші Ніколаєнко сукні шиють в Америці, а зачіски робить вітчизняний Едік 

Він їх багатьом модницям робить на вулиці Щорса. І як це погодиться армія його вередливих клієнток заради Саші обходитися без улюбленого майстра?

Він, бідний, ледь не місяць оформлював поїздку в Америку. Але чого не зробиш заради міжнародної слави і можливості розповісти тут про все побачене першим?!

Чи, може, письменницюспівачкутелеведучу (одним словом) Ірену Карпу? Їй заможні одружуватися не пропонують. Можливо, через те, що не дивляться українське МТВ, де вона зірка номер один.

А от Карпу "замуж зарубєж" не кличуть

Ірена - майже Вася - смілива і без кордонів. І точно не Саша. Вона кричить про свою антигламурну спрямованість вже котрий рік поспіль, пише антипопсові книжки. Але тільки у такої само замурзаної молоді, яка виступає проти чогось, водночас мріючи про це понад усе, вона і може викликати захват.

Тож нема з чого і вибирати. Когось разок купив - спробував і виплюнув, бо всередині несмачно. Хтось в середині і з горішками, і з помадкою, та через відсутність піару (на який чи нема, чи шкода грошей) надто невідомий.

Тож і спрацьовує просте правило: рука тягнеться, отримуючи імпульс від мозку, до кричущого і яскравого - Коляденка з валізкою, Вольнової з дівчиною на ланцюжку, Осадчої з оскалом в капелюхах, Фролової в сукнях з клітчатих китайських сумок.

Лишається епатажна Вольнова, валізковий Коляденко і оскал Каті Осадчої з-під капелюшків

Ера клоунів на дворі. Папужа обгортка ховає запах. Та хоч час від часу на термін придатності дивитися варто. Якщо не стерся.

І "да пребудет с Вами сила"!

Йода - Джедай Світської Хроніки

Фото Дмитра Амідова, Віктора Загреби, "Телекритики", "Бульвара Гордона", "УНІАНа",  фото з http://www.youtube.com/, з офіційного сайту Віталія Козловського, фото прес-служби Ірени Карпи, фото проекту "Лялька" з сайту www.models.ua, www.zvuki.ru, http://www.childrenofchornobyl.org/


IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами