Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Як знеславилася Гончарова і прославився Неліпа

18.03.2008, 13:31
Tablo ID

Поки більшість селебретіз вдавала з себе знавців моди, ахала над часом потворними сукнями та костюмчиками вітчизняних дизайнерів і розглядала обличчя собі подібних у першому ряду виставкового павільйону Пушкінського парку, меншість прийшла на запросини екс-продюсеру Тіни Кароль Олега Чорного на Республіканський стадіон.

Ні, не бігати. Змагатися у співах караоке в клубі поблизу.

Придбати квитки на шоу могли всі охочі. Тож зірки цього вечора готувалися розважити публіку, яка прийшла попоїсти.

Першими і вчасно підтягнулися красень Сергій Конюшок, майстер спорту міжнародного класу, герой "Ігор патріотів", та учасниця "Танців з зірками" Єлизавета Дружиніна.

Красень Сергій Конюшок, майстер спорту міжнародного класу, герой "Ігор патріотів" та тренер Андрія Кравчука підкорив жінок на караоке

Тобто ті, кого зірками зробило телебачення. Інакше, так і лишилися б вони - звичайним тренером у фітнес-цетрі та невідомою танцівницею.

Слідом прискакав ведучий нового каналу Андрій Макаренко, ведуча "Ери" Тетяна Гончарова і Макс Неліпа з родиною у повному складі.

Телеведуча Тетяна Гончарова і танцівниця Ліза Дружиніна на зіркове караоке прийшли одними з перших

Не встигли ці четверо розспіватися, зал почав наповнюватися публікою. Вже тоді стало зрозуміло, що аж надто по-нечесному добре співає не-співак Неліпа.

Прийшла Євгенія Губська. Спершу подумалося: о, актрисою була, тепер поп-зіркою закортіло? Подумалося помилково, бо пані Губська без Губського (це ж не нею ініційований показовий захід) прийшла привітати з днем народження подругу.

 Надто по-нечесному добре співає не-співак Неліпа

Щоправда, Конюшок, тренер клубу мадам Губської, запевняв: не через нього начальниця прийшла! Утім у це вірилося мало. Та й чому святкувати вирішили тут, де так багато цього вечора фотокамер?

Та, облишимо Губську. Бо ж прийшла школярка Лобода. Школярка, бо білий верх, чорний низ і волосся скоромно зачесане. Пишній перуці зірка дала відпустку.

 Лобода відправила кучеряву перуку у відпустку

В оточенні великої галасливої компанії заявилася струнконога рестораторка Віола Кім. Коротка чорна сукня і сині короткі черевички зробили її схожою на лялечку. Кім - теж учасниця.

Рестораторка Віола Кім була схожа на лялечку 

А от Лобода, Вітя Павлік і Лері Вінн, трохи заспаний і ніби поношений композитор Володимир Бебешко, Оксани Пекун і Хожай - складали суворе караоке-журі.

Якась камера довго знімала декольте актриси Віолети Трикової, аж доки вона не надумала подивитися в око камери і зрозуміла, що знімають. А сфокусував камеру хлопець-оператор саме на грудях учасниці, яка до цього часто була ведучою заходів Чорного.

Груди Віолети Трикової, яка раніше часто була ведучою заходів Олега Чорного, стали предметом уваги операторів

Груди у неї такі, що можна дивитися і відчуття кращі, ніж, коли слухаєш її в ролі ведучої на "Тонісі".

Ще була ведуча погоди Світлана Рижук і постановник шоу Тетяна Островерх. Але, як не дивно, цю мало хто знав, хоч і проанонсували її як відому постановницю.

Ведуча погоди Світлана Рижук співала з-під кепі

Та загалом компанія підібралася знана у вузькому колі, відома і невідома водночас.

Шоу почалося. На сцену вийшли троє - незрозумілої орієнтації Кравчук та Чорний і Сніжана Єгорова.

Зайвий раз всі подумали: ох у неї і зріст! Ще б пак. На маленькому клаптику сцени з висотою стін близько двох метрів стирчить 182-сантиметрова дівчинка, ще й на підборах у 10 сантиметрів! Хлопці на фоні такої жінки виглядали обрубочками.

На фоні ТАКОЇ жінки чоловіки виглядали обрубочками 

Почалися веселощі, які нагадували кабацькі посиденьки.

Непристойно жартувала Сніжана, то натякаючи на любов до Лободи, то до Конюшка, то на свої неабиякі сексуальні здібності. Млосно дивився на публіку Кравчук, обіцяючи, що в нього буде незабаром дитина. Чорний пурхав туди-сюди з мікрофоном до учасників журі. Одним словом: ніби і хаос, але водночас добре розплановане шоу.

Кравчук пообіцяв, що в нього незабаром буде дитина

В першому раунді всі співали по куплету і приспіву.

Ведуча Гончарова вийшла на сцену з великою валізою і купою чебурашок у ній. Одного подарувала Єгоровій. З ним, до речі, потім співав ведучий Андрій Макаренко.

 Телеведуча Таня Гончарова на караоке прийшла не одна - з чебурашками

Всі інші співали самі по собі, а постановниця Островерх "Песню Мамонтенка" виконувала з великим чемоданом. Дивно, чому не на кризі, нехай і штучній?!

Ведучий Андрій Макаренко співав з чебурашкою Сніжани Єгорової

Після першого туру троє вилетіло - блондинка-ведуча Рижук в кепі, чебурашка Гончарова та мініатюрна Єлизавета. Їй довелося відповідати на запитання Єгорової, мовляв, чому Скрипка не навчив Вас співати, бо Ви ж його вивчили танцям... Публіка голосно заіржала, а дівчата отримали втішні призи.

 Дружиніна мусила відповідати на запитання Єгорової, чому Скрипка не навчив її співати, адже вона його танцям навчила...

Оскільки це заходи Чорного, саме на них він просуває своїх.

Цього разу представив публіці 12-річну дівчинку Марченко, яка поїде на "Нову хвилю". Вона загравала до публіки оченятами, вимахувала довгим волоссям і співала дорослу пісню англійською.

12-річна Марченко, яка поїде на "Нову хвилю", загравала до публіки оченятами 

З цією ж піснею на "Новій хвилі" свого часу перемогла Тіна Кароль. Потім вийшла худенька і руденька Ірина Розенфельд. При перших звуках її голосу кабацький гул стих, всі перешіптувалися, мовляв, ні фіга собі голос.

Коли на сцену вийшла руденька Ірина Розенфельд, всі почали перешіптуватися, мовляв, ні фіга собі голос 

Почався другий тур.

І саме в ньому остаточно зарекомендували себе лідери. Неліпа проспівав "Я люблю тебя до слез". Перед цим на сцену вийшов його син, по-дитячому, мов вірш, прочитав перший куплет пісні і запросив тата Максима заспівати решту.

Обидва Неліпи закидали сцену білими пелюстками, а старший співав, стоячи на колінах і простягаючи руки до дружини.

Неліпи співали "Я люблю тебя до слез" і закидали сцену пелюстками 

Конюшок заспівав "Светит незнакомая звезда". І так, що всі позаздрили візажисту Марині Борщевській, яка прийшла з ним. Всі зрозуміли, що це не просто спортсмен, а й талант - такий, що і Кобзону рівня.

Цікаво, чи співає він Марині на ніч?! До речі, бідна Єгорова впродовж вечора зупинитися не могла, парі спокою не давала: "А чи фарбуєш ти його, Марино, що він такий красивий? А нащо тобі співати, ти такий красивий?! "

Єгорова впродовж вечора не давала спокою парі: "А чи фарбуєш ти його, Марино, що він такий красивий? А нащо тобі співати, ти такий красивий?! " 

Віола Кім перед тим, як заспівати, сказала: "Ці слова мають вивчити чоловіки". І як заспівала, як заспівала!

Тобто журі всіх по-чесному вибрало і відсіяло, бо саме ці троє співали як боги.

Постановницю Островерх не врятувала від вильоту біла пачка, з-під якої визирали білі трусики. За що її охрестили поп-дівою вечора.

Постановника шоу Тетяну Островерх не врятувала від вильоту біла пачка 

У фіналі розстановка сил не змінилася. Третє місце посів спортсмен-качок Конюшок з піснею "Темная ночь". Допомагали йому медалі: вони подзенькували гучно і в такт.

Віола знову заспівала Кіркорова. Ну любить його. Без реквізиту, просто співала "буду твоим плащем".

 Оксана Пекун цього вечора була у журі караоке від Чорного

Неліпа вкотре потішив всіх шоу. На підтанцьовках у нього був циганський табір, а він співав "Мохнатый шмель на душистый хмель...".

 Трохи заспаний і ніби поношений композитор Володимир Бебешко керував зірковим імпровізованим хором

Впродовж вечора виступаючим підспівував зал. Тільки члену журі Лері Віну, коли вирішив заспівати він, не підспівував ніхто. А згадав Валера Дятлов (справжнє прізвище виконавця) пісню блакитного слоненяти 1972 року, який скаржився на те, що він голубий і з ним ніхто не гуляє.

Потім Валера зобразив хор звірів, які відповідали слоняті щось на кшталт "все равно какой ты, хоть голубой". Єгорова відреагувала миттєво: "Перекурився".

  Посол Грузії Міраб Антадзе та екс-посол Грузії Григол Катамадзе 
  Ресторатор Ольга Кулик та співачка Саша Бєліна 
  Група "XS"

Одним словом, було весело, веселіше, ніж, коли доводиться вдавати з себе знавця моди і говорити щось розумне з цього приводу іншим.

Йода - Джедай Світської Хроніки

Фото надані компанією "Planeta - Music", фотограф Сергій ІльїнНовини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами