Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Гончарова пропонує модну альтернативу Литвин

08.04.2008, 16:13
Tablo ID

Чому Олену Литвин під час відкриття її бутіка не питали: як же це, Оленко, нема в тебе на полицях рожевих Гітлерів і телефонів-ділдо? І чому дорікали цим Тетяні Гончаровій?

І перша, і друга мають відношення до майже одночасного відкриття модних закладів у центрі столиці.

От тільки перша одягатиме світських левиць у вишукані європейські речі від 600 умовних, а друга - просунуту столичну молодь у японське й азіатське від 100 доларів за одиницю.

Хоча насправді відповідальність за це несе не сама Гончарова, а її чоловік-чебурашка Артем. Він першим в Україні спільно з московським ді-джеєм Тімом-звідником став проводити вечірки для собі подібних чебурашок. І от довечіркувалися.

 Телеведуча Таня Гончарова зі своїм чоловіком Аретмом запропонували альтернативу розкошам Олени Литвин

Саме він на день народження дружини - чи то співпадіння, чи то зекономити вирішив - відкрив бутік японських та азіатських брендів, подивитися на які прийшли молоді та модні журналісти і кінорежисери, рекламісти і мотоциклісти, художники і музиканти.

Таких не часто зустрінеш на заходах глянець-формату, не часто про них і почуєш. Проте гідних серед них навіть більше, ніж серед тих же парламентаріїв.

Шкода, тільки надії не всіх справдилися.

Приміром, телеведуча, потенційна обкладинка журналу "Плейбой" Наталія Розинська прийшла у гепардовому з рожевою мишою. Точно сподівалася на дещо інше, ніж чорно-білі роботи і музика, від якої лопалися вушні перетинки. Проте вигляду не подала.

 Наталя Розинська і її рожева миша - "найлівіші" персонажі свята

Навіть придбала футболку з привидом, пояснивши, мовляв, коли вона зла, вигляд має такий само. Цікаво, кого ж вона у ній лякатиме?! Чи не одного з двох солодких хлопчиків, які допомагали нести мишу?!

Творець сайту "Проза" Толік Ульянов - співець порно і відвертої літератури очікував побачити рожеві ділдо (може, блондинка Розинська його на ці думки і наштовхнула). Але не побачив. Про що і висловився того ж вечора у своєму Живому Журналі: мовляв: де?!

Художниця Женя Гапчинська з чоловіком точно не очікували побачити ведмежат на численних сумках, бо майже таких само - і ведмежат, і сумки - подружжя продає за чималі гроші, видаючи за авторське.

 Гапчинським грошей на сукні не шкода - їхні картини куди дорожчі

Актор Олексій Вертинський не очікував такої кількості преси. Він звик "майже непоміченим" блукати київськими вулицями, уникати гучних заходів. І тут ніби нічого не передвіщало "нещастя", але потрапив бозна куди.

Тому, напевне, і втік вже за кілька хвилин. Трохи поспілкувавшись з Сашею Швецом, сином Швеця-старшого з "Фактів". Спілкувалися, напевне, про спільну "Колишню" - серіал, в якому разом знімалися.

Багато хто не очікував побачити дружину помічника Черновецького Казбека, ведучу телепрограми "Модний тиждень" Дашу Шаповалові, з камерою.

Ніби ж не формат. Ніби ж не про неї це, кралю на підборах, власницю дорогого "BMW". Але, напевне, мало що на модному тижні столиці відбувається, а 20-хвилинну програму заповнювати треба.

Хтось не очікував побачити і господарів вечора - Артема і Таню, одягнутих однаково. Вони ж по черзі підливали масла у вогонь: знайдіть десять відмінностей.

 Гончарову жаба не давить

А їх у 300-людному натовпі можна було відрізнити хіба що за кількістю квітів, які постійно тримала в руках Тетяна, бо дарували їй їх цього вечора щедро. А також (рожевий заєць - виключення) за купою китайсько-японсько-феншуйського мотлоху, який ніби відповідає задуму творців модного місця.

Загалом, захід розтягнувся на шість годин. Змішалися люди, коні (залізні мається на увазі, бо байкерів теж не бракувало), гламурні тьоті і скінхеди.

Хоча, можливо, так і має бути в демократичній країні. А ми саме такі! Невипадково саме цього дня - у день народження, між іншим, Іри Білик та Джекі Чана - у Києві проходила п‘ята міжнародна асамблея з питань демократії.

Свободи дій вам!

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото Гонгальського та ЖавроцькогоПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами