Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Хто на світі всіх VIPіше?! Кужель, Кінах, Сумська та інші

11.04.2008, 14:34
Tablo ID

Столичні світські леви й левиці у четвер у театрі ім. Івана Франка вкотре довели, що не варто їх до чогось примушувати, все одно зроблять по-своєму.

На показ дизайнерки Шаховської в глянсових запрошеннях золотими літерами закликали: дрес-код "блек-тай". Натякаючи: все дорого і сердито.

Жодних сумнівів у тому, що на тобі таки мали б бути і сукня до підлоги, і метелик, не лишалося при погляді на одну червону доріжку. Сумніви зникали. Але ж не їхати додому перевдягатися?! Пхе! Звичайно, не їхати!

Попри заявлений дрес-код "black tie" гості театру Франка, у тому числі й Дюденки, на це не дуже зважали

Світська тусовщиця Світлана Ноябрьова переплюнула всіх, прийшовши у молодіжному сарафані "Cope Copine" поверх болотяного кольору прозорої кофтинки.

Переплюнула всіх подружка Олександри Кужель Світлана Ноябрьова з сумочкою-равликом

Благодійниця Влада Литовченко теж дивно трактувала дрес-код. Вбрала чорні вузькі штани, чорний джемпер "в обліпочку" - в принципі, все це "блек", але де ж "тай"?

Так само своєрідно трактувала дрес-код Литовченко

Таких на вечорі вистачало: або не знали, або не могли, або не хотіли. І це не у їхній город камінець, а на поле гри організаторів. Якщо ви хочете, влаштовуючи показ, похизуватися довгими сукнями, - вперед! Але ж змушувати інших вдягатися відповідно лише заради показу - це вже не подяка за присутність, а примус.

 Марина Кінах вийшла у світ з дочкою Наталею, що народила на початку лютого

Хоча рушій заходу, фешн-продюсер, як вона сама себе іменує, Міла Городецька (міська божевільна, як її називають інші), не подавала вигляду, що ображена тим, що гості свята їй не личать.

 Режисерка Оксана Байрак. Вивчає обличчя фотографа?

Вона разом з дизайнеркою дому Катериною Шаховсьою всім мило посміхалася і фотографувалася з усіма на фоні стенду зі словами Стела Шаховська. Більшість навіть не розуміла, чому всюди Стела, а зустрічає, тим не менше, Катя - у білій сукні з паєтками.

 Боксер Володимир Вірчіс якось трохи ніяково тримався, проте потім ще цокався келихами із Сумською

Не знали, що прийшли на показ дому, який заснувала мама Каті - Стела. Не знали, що Катя - молода дівчина, про яку говорять, що вона ось-ось затьмарить талантом Єрмакова.

Всі давно говорять про брак справді тямущих модних критиків, от і показ відразу все розставив по місцях. Ну, красиво, ну так, камінчиків Swarovski - без меж. Але, як не крути, нагадує все це продукцію численних салонів вечірньої і весільної моди. Просто дуже дорогих.

 Андрій Кравчук прийшов на модний показ чи все ж більше на колег, Баскова та Гвердцителлі, подивитися

Відразу зрозуміло: до Єрмакова цим сукням далеко, пристрасті немає, і все дуже традиційно. Промахнулися критики. Хоча ось Ользі Сумській подобається. У сукнях від Шаховської вела вона церемонію нагородження "Людина року".

У одній з них вона і прийшла на вечір. У сукні блискучій і з великим блискучим фотоапаратом. До речі, сіла Оля в першому ряду.

 Ольга Сумська була з чоловіком (не на фото), фотоапаратом та глибоким декольте

Цікаво, що запрошення були без місць, і на кожному стільчику папірець "VIP". Тобто цього вечора всі VIP-и. Той, хто почувався віпіше, вмощувався поблизу сцени. Кому було байдуже - рушав на балкон, стояв, ходив, займав місця подалі.

Так-от, щоб ви знали: віпішими VIP-ами нашої країни стали Міла Городецька - ну, їй належить, Аркадій Райцин, засновник "Людини року" - точно себе переоцінює, Ольга Сумська з чоловіком - на ній сукня господині вечора, і ціла купа невідомих, але яскраво одягнених.

Телеведуча Тетяна Гончарова, яка нещодавно відкрила свій магазин, влаштувалася у ряду VIP. Цього вечора папірець з написом "VIP" був на кожному стільчику

До них належить і найрозкішніша жінка вечора, що прийшла в купі з трьома їй подібними - у довгих сукнях, перезасмаглими, схожими на італійок. Згодом виявилося, що це Фіона Сваровскі. Без її камінців не продається жодна сукня Шаховської.

Фіона Сваровскі із засмаглою компанією прийшла спершу на показ, а тоді каталася в ліфті Арени 

Але не заради неї напхалося до культурного місця стільки преси. Заради переважним чином Колі Баскова і Тамари Гвердцителлі. Вони виступали по черзі після показу і про них незабаром вийде багато сюжетів і статей.

 Голосом вечора стала Тамара Гвердцителлі

 та Басков, який у кедах загравав до дизайнерки Каті. Її, до речі, вважають загрозою для Єрмакова. Йода каже - дарма

Показ же почався з лебедя - солістки з оперного. Слідом за якою пішли моделі - не такі гнучкі і м‘язи в них не такі і не всюди, як в неї, та в них і призначення інше!

Відкрив показ лебідь 

Окрім моделей, стрункеньких і відомих тільки іншим моделям, подіум цього вечора полірували племінниця скульптора Олега Пінчука Люда та улюблена модель Діани Дорожкіної і компанії "Oriflame" Марися Горобець, точніше улюблениця шведів.

Улюблена модель Дорожкіної і шведів Марися Горобець дефілювала в одній з а ля весільних суконь

Вона ж на одному з національних каналів після невдалої спроби світських хронік зараз веде рекламну програму для жінок, прославляючи, ну, ви вже самі зрозуміли, яку косметику.

Катя Осадча з трояндою у голові, не виражаючи трепету від побаченого, писала підводки на фоні колишніх колежанок.

 Працювала цього вечора й Осадча

Усередині показу до зали увірвалася співачка Наталія Радковська - в дуже блискучому, діамантовому, пахучому чомусь - все видавало у ній одеситку.

Про неї ми незабаром напишемо більш детально. Бо у той самий вечір, коли бомонд піде дивитися на нову експозицію у ПінчукАртЦентрі, Наташа присягатиме на вірність київській тусовці.

Племінниця заступника Черновецького все ніяк не доїде до Ялти на підготовку до "Міс Україна 2008" 

Дочка Ольги Сумської теж була на подіумі. То, може, мама на неї фотоапарат "навострила"? 

 Маша Жулай у "шаровій" сукні

Серед присутніх були також подруги Міли Городецької Діана Дорожкіна, Людмила Русаліна та Ірина Данилевська. Хоча останню скоріше за все правильно назвати подругою всієї моди, аніж конкретної людини.

 Були ввечері і подруга фешн-дизайнера Міли Городецької Діана Дорожкіна, і Олексій Дівєєв-Церковний

 і подруга моди Ірина Данилевська

А от все дійство організовував товариш Міли екс-телеведучий Юрій Кот. Недаремно ж у нього агентство з організації свят "Все для тебе", за яким, подейкують, стоять гроші чоловіка телеведучої Світлани Леонтьєвої.

і екс-телеведучий Юрій Кот, чиє агентство, як подейкують, тримається на грошах.... 

...чоловіка телеведучої Світлани Леонтьєвої 

А найбільш непомітною персоною показу стала колишня погодниця спокійна Настя Суханова. Впродовж години, поки збиралися гості, вона скромно простояла у фойє, а потім, вмостилася на стільчику за апаратурою навпроти сцени.

Майже все. Тобто про все неупереджено. Виключно факти, а ви вже самі робіть висновки.

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото Дмитра АмідоваIDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами