Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


15-річчя Українського дому: Кравчук, Кінах, Порошенко, Гордони

16.04.2008, 14:30
Tablo ID

Йода може і не критикувати, але чи буде в цьому сенс? Чи не завмруть тоді бажання із натхненням? Чи не притупляться тоді пазурі? Чи не зміниться шкіра зі зміїної на пухнасту і білу? Нащо нам потрібні ці дурниці?!

Тож навіть про поважний захід, присвячений ювілею Українського дому, мовчати не буду.

 У день, коли у Червоненка, Мазур та Січкар з Ващуком народжувалися діти, святкував 15-річчя Український дім

Зібралися на нього, починаючи з людини, що прослизне між крапель дощу, Леоніда Кравчука, закінчуючи... Ким би закінчити?

 На свято прийшли всі, починаючи від Кравчука... 

Давайте вже самі оберіть між єдиним ведучим цієї країни Юрою Горбуновим з дружиною у білих босоніжках поверх чорних панчіх чи нав‘язливим не в міру художником в кептарику Поярковим. Обрали? Рушаймо далі.

 Дружина телеведучого Горбунова у білих босоніжках, зате з сумочкою Louis Vuitton

Український дім 15-го квітня святкував 15 років свого існування. Зрозуміло, що стінам промови хвалебні і квіти весняні ні до чого. А от його директорці Наталії Заболотній вони пасували.

Вона сама цього дня одягнулася проліском, аби якось вирізнятися серед сіро-чорних гостей і жовто-червоних робіт майстрині, уособлення національного наївного живопису, Марії Приймаченко. Саме ці роботи служили тлом, на якому розгорталися нудні події.

 Директорка Українського дому Наталя Заболотна прикинулася блакитним проліском і показала Кінахам, куди їм іти

Гості стікалися і перепитували одне одного: а щось ще буде? Відзвичаїлись за часів незалежності від радянських промов і пафосних чорно-білих фільмів про те, як все починалося. Не звикли до того, що радість має бути спільна і велика.

 Катя Осадча - вперед на барикади. І шпилька є -  когось вколоти?

Це ж не проста будівля, а колишній музей Леніна! Український дім, який так вправно навчилася використовувати пані Наталія.

До речі, орудує вона у ньому разом із жінкою з таким самим прізвищем і чимось навіть схожою на неї. Але всіляко відхрещується, що це її сестра.

 "Бульварний" Дмитро Гордон і жінчин "Louis Vuitton"

Між тим нас не це цікавить. А те, як вдається тендітній жінці з тремтячим голосом виводити на чисту воду наших олігархів, змушуючи їх привселюдно виставляти свої мільйонні колекції і служити червоною ганчіркою для людей бідніших.

 Савік Шустер, як на війну, зціпивши зуби

Цього разу такими подразниками були ті, у кого у приватній колекції знайшлася недешева Приймаченко. А це наш міністр Василь Вовкун - ну, цей скромно виставив чотири роботи.

Не поскромничав і великий поціновувач мистецтва київський землевласник Богданчик Губський. Скромність - це точно не там, де наші політики.

Аж 15-ма роботами хизувався товстунчик Пінчук. Ні! Скульптор, а ви про якого Пінчука?! І фотографувався радо на фоні тварини з двома щелепами і великою кількістю зубів. Чимось вони навіть цієї миті родичів нагадували.

Товстунчик Олег Пінчук знайшов на виставці родича?

Не пропустив чергової нагоди меценат Ігор Воронов. Якось аж дивно: гроші люблять тишу, а цей свої статки останнім часом у скульптурах Родена, Архіпенка, картинах Приймаченко так і тикає в очі.

Куратор галереї "Да Вінчі" Олексій Титаренко пронюхує дух виставки. Цього вечора зокрема милувалися Приймаченко. Але про це читайте незабаром на порталі "Життя"

Зайняв свою нішку і бютівець Костянтин Бондарьов, виробник однойменної горілки. Тепер знаємо, чия творчість надихає його на бізнес.

 Чоловік співачки Ніни Матвієнко (ліворуч) та режисер і продюсер Сергій Проскурня

Хоча Леонід Кравчук поводився скромно, навіть скромно реагував на чіпляння активіста-продавця Пояркова та інших, хто цього вечора підходив до нього з якимись питаннями чи навіть пропозиціями.

Екс-президент Леонід Кравчук і депутат від БЮТу Павло Мовчан

 Анатолій Кінах Сергію Пояркову: Поярков, ну не хочу я у вас брати уроки малювання, у мене і так оно двоє онуків намалювалося

Знали б вони, що до іншої людини треба іти! До маленького депутата Київради Олександра Бригінця! Який у переддень події відсвяткував день народження, а за тиждень до цього Юлія Тимошенко призначила його радником з питань культури.

Тим часом Марина Кінах, дружина екс-міністра економіки, провела хвильку-другу у товаристві людини президента 

От радники у нас в країні - Людочка Харів, Олександр Бригінець, Валя Руденко - компашка ще та! Ці нарадять!

В Олександра Бригінця тепер є дещо спільне із Людмилою Харів

Та найбільше уваги приділялося шоколадному зайцю Петру Порошенку, який на "днюху" українського дому прийшов із дружиною. З ним носилися як з писаною торбою.

 Порошенко дивитися на мистецтво привів дружину

Оксана Вояж теж прийшла. З чоловіком. Ні, радником її не обрали. Вона орієнтацію не змінила, прийшла у якості, як звичайно - співачки і власниці салону краси у Броварах.

 Три богатирі. По центру - голова ДУСі Ігор Тарасюк

Тільки чому ця краса несе на свято квіти в дешевому целофані з золотим оздобленням - до тями взяти не можу!

От Кінахи прийшли з темними трояндами. Головний редактор газети "День" Лариса Івшина з нарцисами.

 Керівник служби інформаційної політики Лариса Мудрак обіймає даму з нарцисами, редактора Ларису Івшину

 

Антін Мухарський з порожніми руками. Але має виправдання - йому у кінці квітня даруватимуть в цих стінах багато квітів, бо він продемонструє публіці свою колекцію "Сільський гламур". Йому подарують, а він передарує Заболотній. Не все ж дружині Єгоровій віддавати.

Щоумен Антін Мухарський пообіцяв показати "Сільський гламур" 

З дружиною приплентався і Горянський. Часта присутність цієї порядної людини і талановитого актора на світських заходах лякає. І, судячи з відгуків на форумах, вас теж. Тому рейтинг його стрімко падає.

 Ех, Володимире Горянський, у кіно б вас... у театр... Таке добро на тусовках пропадає... Благо, що пропадає Горянський майже завжди з дружиною

Художник Саша Клименко ходив між іншими художниками і критиками. Хоча йому більше хотілося б, як Поярков, - між політиками та грошовитими дядями. Збирав враження від своєї нещодавно відкритої виставки.

 Була на святі і Світлана Леонтьєва, яка останнім часом тусить "ніпадєццкі"

А от грошовиті самих митців трохи бентежили, бо оговорювали ділові справи і розповідали про забудову Києва і перебіг подій в історії виборів на посаду мера.

Витримати довго було неможливо. Та і чи варто, коли завтра всі ці знову зберуться?!

Уже в п‘ятницю Леонід Макарович демонструватиме свої таланти на галереї талантів, яку щороку проводить декоратор Лєна Стаценко. Та сама, що грала п‘яничку разом з Губською у виставі "8 жінок".

І у ту ж саму п‘ятницю всі припхаються на аукціон, що проводитиме Таня Франчук.

Та ми не будемо їх зупиняти. Ми будемо ними живитися.

И да пребудет с нами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Всі фото Дмитра АмідоваПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами