Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Лободі фіолетово, Фокін смокче, Єгорова ображає

23.04.2008, 10:19
Tablo ID

Світлана Лобода тонша і менша за Лоліту, але тринділа на презентації свого другого альбому в "Арені" не менше, ніж Мілявська на концерті у палаці "Україна".

Мабуть, заїло бажання слави артистки оригінального жанру! Відсутність програми на ТБ дається взнаки.

 Губастенька Лобода зібрала друзів на презентацію

Але без сліз! Найпопулярніша корпоративщиця країни Сніжана Єгорова одразу ж провела їй майстер-клас на сцені

Дивно все-таки. Відбувалося все це на презентації творіння шоколадної губатки чи губатої шоколадки "НЕ МАЧО".

Ведуча вечора Снєжа була одягнена як дівчина-мікс післявоєнної доби і краля фюрера. В принципі, він теж був не мачо, тому, чому б і рудоволосій жінці сільськогламурника-не-мачо Мухарського не побути іншою, неформатною, поза темою?!

Єгорова а ля краля фюрера цього вечора пускала шпильки. Ліворуч - мама Свєти 

По тому, як минула ціла година з часу, вказаного у запрошеннях, цей мікс і неформат з‘явився на сцені і почав викидати таке, через що деякі червоніли.

Але ж виду не подавали ( та й пудра з тональним кремом не давала такої можливості), щоб не застидали їх більш розкуті. На таких заходах рум‘янець на щоках - mauvais ton!

Сніжана вийшла вчасно - саме коли біля шоколадних фонтанів скінчилася полуниця. До речі, фонтанів було цілих два. Всі фрукти швиденько розмела преса.

Тому, коли Женя Фокін шукав ягідку, аби посмоктати її перед фотокорами - йому ледве витягли звідкись одну.

Фокін хотів посмоктати полуничку перед камерами, але її вже розібрали 

Тож за оренду фонтанів (близько 400 євро за кожен) Свєта заплатила даремно - зіркам все одно майже не дісталося.

 Монро коло шоколадного фонтану, за оренду якого лобода виклала 400 євро

А у залі у вечір вівторка були, по-перше, купа дядьок невідомого походження. З відомих хіба що ресторатори брати Константиновські, яких навіть ФБР в обличчя знає. Пошукайте історію у ділових виданнях. По-друге, преса. По-третє, зірки.

Братів Константиновських навіть ФБР в обличчя знає 

Треті сиділи у ніші біля самої сцени - потягували мінералку і пожовували канапки. Ірина Данилевська з Нечипоруком, дівчата з дуету "Мілос" зі стилістом Юлією Андреєвою, стиліст Оля Навроцька з Ледоколом Бахматовим, Маша Фокіна не з Дімою Клімашенком, хоча він теж був.

Співачка Лілу сама-самісінька з букетиком - хіба не єдина, до речі, Андрій Хливнюк з "Бумбокса" - аж далеко у кутку в темряві, Ахат, "Dazzle Dreams"...

 Маша Фокіна загубила Діму Клімашенка?

Хм. Навіть не думалося, що стільки їх випало зірок наших. Проте, виходить, саме стільки. Тераріум, але зацінити конкурентку-колежанку час знайшли. Проте ж сяяли не всі. Сашко Монро перед початком вистави Єгорова-Лобода, потім ці двоє.

Співи і танці у футболці були потім, спершу - вистава, побудована за принципом телешоу: червоні диванчики і гості студії - по черзі.

Прозвучав голос Монро з-залу: чому пісня називається "F*ck 'n' macho", а не з якимось українським матюком. На прохання Лободи уточнити, який саме матюк там хочеться, Монро сказати не насмілилася. І це найвідвертіша з найвідвертіших отакою цнотливою виявилася!

Потім питання поставила Руся Писанка - її багато хто не впізнавав, а, коли впізнавав і підходив з питанням, вона відшивала, часом навіть грубо.

Руся Писанка, про яку Єгорова сказала, що її стало удвічі менше, запитала, чи сама господиня свята їсть шоколад і як потім бореться з целюлітом. Лобода несмішно відповіла, що після кліпу не їсть.

Писанка: Лобода, як ти позбавляєшся від целюліту? 

Хто потішив публіку, то це Бадоєв, який піднявся до дівчат на сцену. Він став розповідати, як Лобода прийшла до нього вперше. Під час розповіді осетин-кліпмейкер кривслявся як стриптизерка - сексуально вигинався, брутально рухався.

Хоча любов Алана до такого блазнювання була помітна тим, хто дивився хоч одну програму про зйомки його кліпів: Бадоєв любить демонструвати тіло і вчити інших.

 Бадоєв покривляв Свєту

Так от Алан розповів, що Свєта прийшла у джинсах, коли контракт з "ВІА Грою" ще не було розірвано, і замовила кліп на пісню "Чорно-біла зима". Він мав заткнути за пояс "ВІА Гру". Отими самими рухами, які так вдало емітував Бадоєв.

Потім кліпмейкер згадав, що був на дачі з Катею Царик, що вони закінчили один навчальний заклад. Єгорова вигукнула: "Ви вчилися?! А я думала ви - геній!"

По тому на сцену вийшла дизнайнерка Лободи Лілія Літковська - дівчина, яка шиє їй сценічне вбрання, за яким потім полюють в одеському аеропорті, і з якою разом вони розробляють лінію одягу.

І ці маєчки - факін мачо - теж розробили разом. Їх цього вечора у кошиках дівчата носили і продавали. Але нікому не хотілося стати схожими на хостес, та ще й за гроші.

 Дизайнерка Літковська колись домагалася Лободу

Тим більш кожен і так цього вечора був яскраво одягнений. Мілоси у фіолетово-рожевому. Віолетта Трикова теж у рожевих панчохах, Оля Навроцька і Фокіна у синіх чи зелених - залежно від того, як світло падало.

Чого це вони всі вирішили виглядати так - кольорово? Чи не з метою господиню вечора затьмарити?!

Хоча сама Лобода теж була у фіолетовому (який так само залежав від освітлення), явно натякаючи, що фіолетово їй, як до неї поставляться.

Байдуже, що хтось оговорював короткі ноги, а комусь набридло, хоч і не нудне, але надто довге теліпання язиками. Вона за все заплатила, навіть за Єгорову. Тож цить!

А Світлані все було фіолетово 

Так от щодо дизайнерки Лілі. Ще два роки тому її ніхто не знав. А вона вперто домагалася у моделі Лободу - у рамках спільного проекту одного видання з тижнем моди.

Багато хто пам‘ятає той показ, коли молоді дизайнери у ресторані "Сохо" на подіум у своєму вбранні випустили Віталіну Ющенко, Яніну Соколову, ще когось і Свєту Лободу. На лижах!

Це був дійсно шок. Ця сексуальна відвертість зі спортивним дурнуватим екстримом, вигинання під музику "Пастой, пастой, куда ти..." І от бачите, у що той вечір і те єднання вилилися...

Поки у залі оговорювали, чи справжні груди у Навроцької, на сцену вийшов хворий аранжувальник співачки. Хворий та ще й бідний Сергій Грачов. Бо Лобода відверто зізналася, що не платить йому гроші (на шоколадні фонтани збирає).

Публіка жваво обговорювала, чи справжні груди у Навроцької 

Переказувати весь "трьоп" на сцені не беруся - навіщо? Одне скажу: Єгорова відпрацювала, тільки єдиний раз перегнувши палицю, коли у бік Монро кинула, що немає у тієї стільки грошей на кліпи, як у Лободи.

Це не жарт. Це правда. Тому і не смішно. Так само, як рахувати, Сніжанко, чужі гроші і не дораховуватися їх.

Аби у вас їх вистачало на дурнуваті виставки чоловіка і оренду в Українському домі.

И да пребудет с вами сила.

Йода, Джедай Світської Хроніки

Дивіться незабаром фоторепортаж на ТаблоID.

Фото Євгена Южного, а також фото Олександра Пілюгіна для "Світського життя"Посилання по темі
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами