Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Собаку Мухарського порвали, а він влаштував свято

30.04.2008, 14:33
Tablo ID

Мухарський - це той самий, якого всі задовбують, чому Антін, а не Антон? Той самий, який "тайд", ремонт по теліку і Єгорова. З нею вони, до речі, разом. На зло тим, хто пускає чорні чутки.

На чорне Антоша вчора відповів різнокольоровим, виставивши в Українському домі відразу 300 робіт народних майстрів 30-60-х років минулого століття.

Хоча у його приватній колекції, що зберігається у підвалі, їх значно більше! Все це він охрестив "сільським гламуром".

У вівторок після Великодня шоумен Антін Мухарський запропонував продовжити бенкет сільским гламуром

Цікаво, чи патентик на сполучення оформив чи так грається?! Догратися ж може! З‘явиться хтось спритніший у питанні авторського права і забажає з Антіна відсотків,  як-от Руслана забажала їх від інтернету.

Може, з цією метою і пожвавішав білявчик у культурній сфері. От влаштував виставку! За безцінь все це купував і ніби продавати не збирається.

 Були також на столі у Мухарського "вино біле у синіх стаканчіках", "вино красне в прозорих (його видно)" та "горілка (водка, рос.)"

Але ж це "ніби". От подивитеся: далі буде. І на патент буде, і на вишиванки Сніжані та її дітям новенькі. Бо вже дехто подейкує про аукціон напередодні виборів мера. Тож, може, потроху і на власну перевиборчу компанію набереться. Не факт, але...

Цього вечора у похмурих стінах колишнього будинку мотлоху Ілліча на підлозі валялися подерті глянсові журнали, а по обличчях українських і російських зірок з "Космополітан", "Наталі", "EGO" ходили ноги богеми.

 Сторінки найпопулярніших глянців на тусі у Мухарського стали конвертиками для "сємочок" і сміттям під ногами

Ноги ходили, а роти плювали на бідні паперові обличчя насіння і кидали лушпайки з-під горішків.

Зважаючи на радісне - не паперове - обличчя директорки екс-осередку нашоукраїнців Наталії Заболотної, можна було подумати, що влаштувати тут бедлам і розслабитися було її потаємною еротичною мрією.

Вона навіть була не в сукні, а у джинсовому костюмі. Навіть з сином (одним із двох) і чоловіком.

Директорка колишнього будинку мотлоху Ілліча Наталя Заболотна гуляла з сином 

Окрім Заболотної-не-зірки, прийшли на клич немачо Мухарика й колеги-зірки. Олежка Пінчук, скульптор, пузиком потрусив, родина Горянських з донечкою маленькою горішків на шару поїла.

 Горянськи до "гламурного чуда" Сніжани Єгорової й Антіна Мухарського привели малу доньку (з кісками)

Дівєєв-Церковний здивував. Любитель немодних светрів прийшов у костюмі та білій сорочці - туди, куди запрошували одягнути щось у стилі сільського гламуру. Мабуть, так Льоша його розуміє.

Дівєєв-Церковний у стилі "сільський гламур"?

От екс-телеведуча і поки незайнята Вася Фролова, яка щойно повернулася з Індії, відреагувала правильно, а її дружбайка Кароліна Ашіон - ніяк не відреагувала. Та одного народного малюнка на куртці і хусточки (хоча Хусточка реально належить лише одній) на двох вистачило, щоб на них звертали увагу і хвалили за правильний дрес-код.

У Васі Фролової і Кароліни Ашіон одна гламурна сільська хустка на двох і один на двох дружбан Шуфрича Олексндр Сєрий 

Картини всі, хто прийшов цього дощового вечора без квітів (а без них були всі), побачили не відразу. Спочатку лузали насіння, спілкувалися, їли печиво і потягували кока-колу з трубочок під музику гурту Антіна "Коні-айленд".

"Коні-айленд" 

Антін сам співав і розмовляв звідкісь з-за лаштунків. Типу інтрига. Потім вийшов з голими татуйованими руками у футболці з двома кіньми і покликав до себе своє "гламурне чудо" Сніжану. Пісеньку проспівав і здер ганчірку-вивіску, яка не дозволяла добратися до самої виставки.

 Сільськогламурний зірковий дует

Народ хутко повалив всередину. Може, зачули, що там очікували на них не лише смішні народні творіння, а сало, цибуля та вустриці.

Антін весело всіх зарпошував і почувався щасливим, хоча насправді перед тим пережив велику трагедію. Його собаку погризла зграя псів - так погризли, що і шлунок подерли і, якби не лікарі...

 Гостей пригощали вустрицями та салом із цибулькою

Це наслідки проживання Антіна у заміському будинку. В межах Києва, але, вважай, заміському, де в будиночку-барбекю Тоша з друзями теж насіння частенько лузає.

Тож він такий і в житті. Як сам каже: треба не бути, а здаватися. З його витівок можна сміятися. Проте відносно нього самого - сина однієї з екс-вокалісток жіночого вокального ансамблю "МРІЯ" і режисера масових заходів, чемпіона світу з бодібілдінгу - все це природно.

 Мати і батько (по центру) Мухарського. Вона - одна з екс-вокалісток жіночого вокального ансамблю "МРІЯ". Він - режисер масових заходів і чемпіон світу з бодібілдінгу

До речі, з батька ця колекція народного примітиву і почалася. Він же по всьому союзу гроші зашибав, всю Україну об‘їздив - от і привіз дві картинки випадково, які побачив згодом Антоша. Побачив і зрозумів, що це може бути його фішкою.

Режисер і продюсер Сергій Проскурня та олень 

А картинки ці - "два притопа, три при хлопа". Чотири мотиви - розмножені до неможливості: церква, дівчина+хлопець, дівчина+олень, жінки на річці.

 Від дівчат з оленями мерехтіло в очах

Подібні роботи збирає і директор музею Гончара на території Лаври Петро Гончар. Ідентичну виставку там влаштовували більше як півроку тому. Але ажіотажу не було та й про конкуренцію годі говорити.

 

Малювали роботи за радянських часів переважним чином інваліди, а купували ті, хто високого прагнув, але грошей великих не мав.

 

 

Таких було більшість і нема чого відхрещуватися, що ми не їх нащадки. Такі ж сільські гламурники - дешево, але яскраво, переконує справжній Антін. Як і в тому, що Україна - не Росія, Росія - не Україна. Додаючи, коли вмієш співати і малювати, ти - Україна!

 Дизайнер Олексій Залевський теж прийшов подивитися на "дешево, але яскраво"

Якщо вважаєте, що на цьому історія митця-шоумена-співака "злокохучого мена" Мухарського закінчується - помиляєтеся. Це тільки початок.

Як Паша Гудімов з лампочок починав кар‘єру галериста-куратора, так і Антін починає з простенького, примітивного. А вже у 20-х числах травня вдарить по-серйозному. Відразу кількома напрямками.

Банкіри теж не цураються сільского життя - банкір В'ячеслав Сухаревський

Смішними портретами представників шоубізнесу. Їх малюватиме не сам, не лякайтеся. Вже найнято раба-художника. На додачу сам Владислав Шерешевський, який колись малював Вову Путіна в школі, перемалює ці народні роботи.

Щось таке та буде . І знову насіння лузатимуть на підлогу?

 

Комусь смішно, а комусь - слава.

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото Дмитра АмідоваПосилання по темі
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами