Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Червоненко гладив авто Протасової, Калатай обіймала Педана

13.05.2008, 11:22
Tablo ID

Влаштовувати світські заходи по понеділках - те саме, що ходити у гості зранку. Але у гонщиків все не так, як у звичайних людей. А у незвичайних гонщиків - взагалі все не так!

Іра Протасова - донька одного з провідних гонщиків СРСР Леоніда Протасова - одна з незвичайних.

По-перше, тому що жінка, по-друге, тому що не захотіла просто змінити одну автівку на іншу, а вирішила влаштувати з цього приводу свято!

Першим на нього на шоколадному "Інфініті" прибув майстер спорту СРСР міжнародного класу Євген Червоненко. Рівно о 18:00, як зазначено у запрошенні.

Але, оскільки на збори відводилася ціла година, довелося Євгену Альфредовичу дихати свіжим повітрям автодрому "Чайка", спілкуватися з його директором, батьком винуватиці торжества і майже не позувати для журналістів.

 Йоркшир і Червоненко - у кожного свої справи

За півгодини підтягнувся ще один VIP-гість - гендиректор "АВТ Баварія". Простіше - відповідальний за всі "BMW" країни, один зі спонсорів команди Протасова, Олександр Тимофєєв.

Ці двоє поважних чоловіків, незважаючи на зазначений дрес-код "спортивний або вільний", не подарували радості побачити їх не у костюмах.

Цілу годину невелика кількість гостей, що вказувало на закритість і родинний характер заходу, впереміш з такою ж кількістю хлопців з камерами тихо пили соки і говорили про швидкість, роздивляючись дві манюсінькі автівки біля ресторану.

Червоненко скривлений, спонсор Тимофєєв стиснутий 

Дехто помилково подумав, що десь там презентоване авто. Але все ще було попереду.

А розпочався захід лише після того, як по черзі, ніби за змовою, з‘явилися телеведуча Тала Калатай, Ангел Педан і Стахов Лось з "Comedy Club".

Набір дивний, але саме після їхнього приходу - чи то так співпало, чи вони були важливішими за Червоненка - ведучий покликав усіх досередини. Там, у невеличкому залі стояло під чорно-білою тканиною щось цікаве.

Тала Калатай: хто б не хотів обійняти Ангела? 

Моментально без затягнень тканина почала ворушитися і з-під неї повилазили учасники шоу-балету. Танцюючи вони різко зірвали тканину, під якою була машина, а у ній - Ірина Протасова. Так красиво все відбулося і так по-дружньому, що оплескам не було кінця.

Шоу у Протасових. Вони виповзали по черзі...

Потім були коротенькі промови. Іра сказала, як вона рада після чотирьох років їзди на "вісімці" пересісти за кермо дорослого авто. Виявляється, за чималі гроші цю BMW-шку придбали після перемоги на чемпіонаті Росії з кільцевих гонок.

Справжнє жіноче авто для дочки гонщика

Батько Іри зізнався, що дуже хвилюється. Певно від хвилювання він одразу сказав, що хоче "передати слухавку сину". Син зорієнтувався і відповів: "Альо! У мене все добре!" Син - це Юра, він молодший за Іру на два роки, теж гонщик.

У цій родині тільки мама не ганяє і тер‘єр Іри. Хоча вона його періодично бере на гонки. З ним піднімалася на сцену і на раллі в Ялті.

Хоча й чоловік Іри теж не ганяє, він взагалі був проти таких захоплень дружини, а потім зламався.

Потім слово взяв пан Червоненко. Він погладив машину і побажав, щоб з такого красивого авто розпочався новий етап у гонках України. Власне, цей вечір відкривав сезон кільцевих гонок, а не був лише вихвалянням Іри.

Команда Протасових: Леонід Протасов та його діти Іра і Юра. Ну і жіночка-спонсор 

Потім слово взяла спонсора - жінка, яка представляє компанію, що продає німецькі газонокосарки. Вона сказала, що не втрималася, коли побачила Іру - понад усе захотіла допомогти цій дівчинці і тому стала спонсором. Повіяло фемінізмом, але, коли з того є користь - хай буде.

Опісля всі пили, гуляли, фотографувалися, їли торт і дивилися феєрверк. Не було жодного, хто позаздрив цій щасливій родині гонщиків.

Хоча було чому! Бо все це нагадувало неймовірне кіно, героєм якого і собі хотілося стати. Нехай би навіть дісталася роль колеса))).

Да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світської Хроніки

Фото з архівів ЙодиНовини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами